Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Anime karakterek rajzolásához...

Anime karakterek rajzolásához milyen programokat, appokat vagy weboldalakat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az egyik nagy problémám az valaminek a különböző szemszögekből való megrajzolása. Nagy segítség lenne például, ha lenne olyan program amiben ha megrajzolok valamit, akkor el tudom forgatni és megnézni, hogy például előrenézettből hogy nézne ki (mint egy 3d model).

2023. jan. 4. 02:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem.

Ha valamit 2d-ben rajzolsz meg, akkor a "forgatás" valójában egy torzítás marad 2d-ben, de ténylegesen nem forgatod a karaktert. Tehát nem fogsz belátni mögé, ha nem rajzoltad meg.


Ha viszont tényleg 3d-s modellezésre gondolsz, akkor a Blender ingyenes és elég sok tutorial van hozzá. Már úgy tudom egyébként, hogy 2d-s animációt is lehet vele csinálni.

2023. jan. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28%
Ez miért művészetek kategória?
2023. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!