Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van még olyan könyvkiadó ahol...

Ballodominik98 kérdése:

Van még olyan könyvkiadó ahol írógéppel írt papír alapú kéziratot is kiadnak?

Figyelt kérdés
fontos hogy csak készpénzzel vagy paypallel tudnám fizetni a kiadást, nincs számlám.

2023. jan. 8. 08:04
 1/4 b1812567 ***** válasza:
100%

Nincs. Hacsak nem vagy világhírű szerző, számos bestsellerrel a hátad mögött, akkor senki nem fog kézzel írt szöveget elfogadni. Na jó, elég lehet, ha Mo-n elismert vagy, irodalmilag is meg eladásban is.


De ha pénzed van magánkiadásra, akkor le is gépeltetheted a szöveget valakivel.

2023. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaj. Miért lenne? Számítógépbe egyszer beírod, könnyű is javítani, és annyit nyomtatsz ki belőle, amennyit akarsz. Régen évekig másolták a kódexeket, ma már a digitális világban könnyebb sokszorosítani. Amíg valaki begépeli írógépre külön-külön 10 példányban a könyvét, addig a számítógépből ezret, tízezret, húszezret is ki lehet nyomtatni. Nem életszerű, hogy valaki egyesével gépelget be könyveket a modern világban. Mire egy könyvvel elkészül, addigra más a sajátjából már eladott száz példányt is.

Vagy nemtom, hogy érted, hogy egy darab írógépes példányt beszkennelni, és azt sokszorosítani? Az is ugyanaz. Digitális sokszorosítás végül. Írd be számítógépre, azt csá. Vagy, ha szkennelve is jó valakinek, akkor akár az is lehet jó.

Amúgy, van olyan betűtípus számítógépre is,ami olyan, mint az írógépes.

2023. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*Asszem, félreértelmeztem a kérdést, de a lényeg asszem,végeredményben ugyanaz. De szóval, ne aggódj. Ha megvan írógéppel nyomtatva,a kkor meg lehet oldani a digitalizálást. Ha mást nem ,akkor bepötyögöd a Wordbe, ha szkennelve nem lenne jó mondjuk.
2023. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*De én amúgy nem értek hozzá, és elnézést, hogy beleszóltam, de remélem, azért hasznos volt a kommentelésem. [2.és3.vagyok.]
2023. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!