Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi azt tanultuk irodalom...

Mi azt tanultuk irodalom órán, hogy A kis herceg valamiért egy nagyon rossz irodalmi alkotás. De nem emlékszem már, hogy miért. Mi lehetett az indok? Tudom nem sokan osztoznak ezzel.

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Bizonyára a mű nem tetszik a tanárodnak.És a személyes véleményét mondta.
2023. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
A kis herceg elég mély történetű. Lehet a tanárod nem ért ezzel egyet, vagy másképpen értelmezi a művet, így más véleményen van
2023. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy irodalmi isokolának volt a tagja és komoly érvei voltak, csak már nem emlékszem.
2023. jan. 8. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Nem volt ilyen, csak álmodtad.
2023. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Én sem értettem soha h mit hypolnak rajta annyira. Bugyuta kis beszély
2023. jan. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
82%
ha nem emlékszel egyáltalán az indokra, akkor vajon arra egészen biztosan jól emlékszel-e, hogy az hangzott el, hogy a kis herceg "nagyon rossz irodalmi alkotás"? ki tenne ilyen minősítést iskolai keretek között? nem lehet, hogy az hangzott el, hogy "nagyon nehéz"? mert ha valaki igazán meg szeretné érteni a művet, annak nincs könnyű dolga..
2023. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
#4 Ezt miért írod ki, szó szerint ugyanúgy bármilyen témában. Biztos, hogy csak te tudod, hogy ki mit hallott?
2023. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!