Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lányok! Melyik volt a legjobb...

Lányok! Melyik volt a legjobb pasi ezek közül? Petőfi Sándor, József Attila, vagy Ady Endre?

Figyelt kérdés

Tekintsünk el attól, hogy mind 150 cm körül voltak. Inkább küllemre kérdem.

Akár szexuális kisugárzás, vagy a költészetéből ami rávilágított férfi lényére, szerepére.


Kicsit bajban voltam a témakörrel: közoktatás, tudományok, bulvár??



2023. márc. 15. 11:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
(Általában a magyar költőkre-írókra értem). A reformkortól alig volt egy normális köztük.
2023. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szabó Lőrinc még szexmániákus is volt, ahogy Csáth is, aki orvosként élt vissza a nőbetegei bizalmával. (Talán ő volt a legperverzebb, az írásaival együtt).
2023. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy f vagyok, de már mindegy…
2023. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
A (magyar) költők/írók a legalja, és sokan összedefekálják magukat egy aláírásukért. A természettudósokat, jogtudósokat, orvosokat, történészeket miért nem övezi ez az ájult tisztelet?
2023. júl. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!