Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tanuljak meg festeni?

Hogyan tanuljak meg festeni?

Figyelt kérdés
Tusfesteni szeretnék megtanulni. Nem tudom hogyan álljak neki. Rajzolni se nagyon tudok, és szerintem évek óta nem is csináltam.
2023. ápr. 2. 23:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Igazából tájakat szeretnék tudni lerajzolni, és nem feltétlenül nagyon realisztikusan. Aztán később tusfesteni
2023. ápr. 2. 23:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Komolytalannak tűnhet a válaszom,de úgy hogy fess.Minél többet.Fantáziából,ne tudatosan.Ezzel alapozz aztán akár tanfolyamokon már csiszolhatod a tudásod.
2023. ápr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a rajzolással kezdeném - ha nem is kész rajzokat, legalább vázlatokat csinálj. Firkálgass.


Válassz egy kedvenc témát (tájképek, állatok, emberek, anime, bármi) és nézz sok ilyen képet. Készíts tanulmányokat, próbáld meg lemásolni amit látsz.


Nézz speedpaint-eket, ahogy mások rajzolnak, vagy kifejezetten oktatóvideókat:

https://www.youtube.com/watch?v=4kB3NZwN4wk


Gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj. Először valószínűleg nem lesz egy nagy durranás a műved - ne is várj túl sokat, a nagy művészek is ugyanott kezdték. Nem szabad megtörnie a kedvednek.

2023. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!