Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jól döntöttem a grafika mellett?

Jól döntöttem a grafika mellett?

Figyelt kérdés
A kisképzőben vagyok grafika szakon. Végül ez lett a Jedlik természet tudomány helyett, viszont nem tudom, hogy jól döntöttem-e. Úgy terveztem, hogy valamilyen cégnél/reklámokat szeretnék tervezni,viszont nem tudom, hogy ebből meg lehet-e élni,vagy van-e erre kereslet.

2023. jún. 29. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm volt aki grafikus, ő két helyen dolgozott amióta ismerem, mindkét helyen nagyon jól keresett. Ennyit tudok a témában nyilatkozni.
2023. jún. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Képesség és személyiség függő. No és kinek/magadnak dolgozol és milyen szintű helyen.


Ám a legtöbb helyen szeretik kihasználni őket.


Sok grafikust ismerek.

Volt sulimból is.

Alig 4-en kerültek/helyezkedtek jól el, a többiek szenvednek, úsznak a melókban s ahhoz képest keveset keresnek, és sokan feladták, pályát váltottak.


Csak az én volt osztályomból (32fő) 6-an dolgozunk és keresünk tisztességesen szakmánkkal és plusz bővítésekkel.

(ebből 1 grafikus, aki tetováló lett, mi más szakon tanultunk)

2023. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sobo8 ***** válasza:
Mindenképpen jól döntöttél. Alkotni képet, ábrát érdekes, örömteli tevékenység. Másokat szolgálsz saját magad önkifejezésével, síkra rögzítve.
2023. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!