Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen festékkel lehet festeni...

Milyen festékkel lehet festeni hagszerre?

Figyelt kérdés
Szeretnék a csellómra különböző mintákat festeni, csak nem hiszem, hogy hagyományos akril jó lenne hozzá. Van ehhez valamilyen speckó festék?

2023. júl. 13. 14:47
 1/6 Mojjo ***** válasza:
100%

Általában poliuretánt használnak, mert tartós és sokat bír, de viszonylag lefogja a hangszer fáját a szabad rezgésben. Csellóra inkább nitro-t mondanék:

[link]

2023. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :D
2023. júl. 13. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Anyád agyonver, ha összefirkálod a drága pénzen vett hangszert!😆😆😆
2023. júl. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én vettem saját pénzből és tartom magam annyira profinak, hogy nem rontom el, de köszi az értékes hozzászólást :D
2023. júl. 14. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

😆😆😆Nagyon szívesen😆😆😆


Semmi közöm a csellóhoz-azon túl, hogy kedvelem a hangját. Mindössze az ellen van egy rémes becsípődésem, amikor összemaszatolnak, indokolatlanul átfestenek, vagy összeszignóznak egy hangszert. Utóbbit pedig a tulaj igyexik egy vagyonért eladni, mivel egy közepesen ismert sztár alkoholos filccel ráírta a nevét. Persze nálad nem ez a helyzet, kreatív akarsz lenni. Ettől még fáj a gondolat, hogy össze akarod bántani azt a csóró hangszert. Nincs otthon papír ceruza?

2023. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem meg a festéket, mert nyilván utána lakkoznám. Amúgy meg egyedivé szeretném tenni, nem pálcikaember rajzoló szinten tartok már. Tehát ha nem tudod a kérdésre a választ, ne köss bele olyanba, amiről nincs fogalmad.
2023. júl. 14. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!