Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » FURRYK! Magyarorszagon miert...

FURRYK! Magyarorszagon miert ekkora a hangereje a furry utalatnak?

Figyelt kérdés

Egyre jobban kezdem eszrevenni hogy hazankban is megjelent a furry gyulolet.

Vannak kulon facebook csoportok meg discord szerverek ahol ez alapveto es tamogatott dolog. Peldaul a CULZ meg az SKM-BSZ. Komolyan nincs jobb dolguk? Ami sok az sok. Negy eve vagyok furry. Elegem van a magyar social mediabol mert mar nagyon cringe.



2023. júl. 21. 08:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
73%
Ha már furry vagy elárulhatnad, hogy az mit jelent.
2023. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
37%

Pont azért amiért a melegeknek, cigányoknak, tanároknak, stb.


Az emberek szeretnek utálni más embereket. Jobbnak, felsőbbrendűnek érzik magukat tőle. Meg a kormánynak is jó, ha van egy ellenségkép, ami eltereli a figyelmet az egészségügy, a tanügy, stb siralmas helyzetéről.

2023. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
58%
Fülelek, de nem hallom. Olyan nagy hangerő azért talán még sincs. Mi az ki az a furry? Lehet én is gyűlölöm, tudtomon kívül.
2023. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
76%
Én sem tudtam mi ez, most kerestem rá. Szerintem csodálatos az unatkozó tinik mennyi fasságot ki nem találnak. Legalább lefoglalják magukat valamivel és próbálnak kreatívak lenni.
2023. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

A furry mint internetes szubkultura magaban foglalja az osszes olyan embert aki szereti az antropomorf kulseju allatokat akik emberi tulajdonsaggal vannak felruhazva.

Magyarorszagon a mondoconon elterjedt szubkultura de sajnos az a gond amig letezik a ket fentebb emlitett kozosseg addig itthon nem is fog elterjedni. A legnagyobb gond a vezetoikkel van de nyilvan ebbe nem megyek bele nehogy veletlen egy fasiszta szimpatizans elvtars vagy egy kilenc eves hungarista ugorjon a torkomnak.

A legnagyobb gond hogy intolerans a social media velunk szemben hisz Amerikaba es Nyugaton mi tamogatva vagyunk az LMBTQIA es a BLM mozgalommal egyutt. Sajnos se a CULZ se az SKM-BSZ nem eleg erett gondolkodasu hogy felfogjak mi nekunk neoliberalisoknak van az idonk es nem a huszadik szazad verfoltos ideologiai hatarozzak mar meg a mindennapokat.

2023. júl. 21. 21:10
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit köhög a bolha dolognak tűnik. Bár tudom, kik azok a furryk, és nem is utálom őket, de szerintem kb nagyítóval kell őket keresni Magyarországon (külföldön sem lehetnek akkora nagy tömeg). Az emberek 99%-a azt sem tudja, hogy léteznek, a maradék közül utálhatják páran, de hogy az akkora nagy horderejű utálat legyen...
2023. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
76%
Most sok kis tinike van aki a gyűlölködést menőnek tartja hála tiktoknak majd kinövik, akik meg nem azokat meg le lehet írni. Az már kiderült hogy a butább emberek gyakrabban rasszisták és valószínűleg gyűlölködőek is, nem lepne meg. Ne várj sokat a Magyaroktól csak egy fokkal jobb mint amerika, tele primitív idiótákkal akik inkább tűrik azt hogy szétlopják az országot csak ne változzon semmi
2023. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
5%
Ne légy beteg, ne légy furry.Sajnos nagyon creepy és fircsa amit csináltok és kicsit sem mondható normálisnak, főleg, hogy youtubeon ezzel mások vérét szívjátok.Ezért is létezünk mi Antifurryk.
2023. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
És az SKM-BSZ? Gyűlöletet mutatott ellenünk. Konkrétan utálatra buzdítottak mindent és mindenkit aki még azt se tdja miaz a furry
2023. aug. 2. 08:08
 10/39 anonim ***** válasza:
22%

"internetes szubkultura"

Csak internetes? Nem beöltöztök?


"antropomorf kulseju allatokat"

Olyanból nem sok van... Majmokon kívül még mik?


"a mondoconon elterjedt"

A Mondocon egy rendezvény, találkozó. Ti időben terjedtek?


"Amerikaba es Nyugaton mi tamogatva vagyunk az LMBTQIA es a BLM mozgalommal egyutt. Sajnos se a CULZ se az SKM-BSZ"

Micsoda? Az utolsó kettőről nem tudom, hogy mi, a másik kettőnek nem tudom, hogy mi köze hozzátok.

2023. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!