Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » FURRYK! Magyarorszagon miert...

FURRYK! Magyarorszagon miert ekkora a hangereje a furry utalatnak?

Figyelt kérdés

Egyre jobban kezdem eszrevenni hogy hazankban is megjelent a furry gyulolet.

Vannak kulon facebook csoportok meg discord szerverek ahol ez alapveto es tamogatott dolog. Peldaul a CULZ meg az SKM-BSZ. Komolyan nincs jobb dolguk? Ami sok az sok. Negy eve vagyok furry. Elegem van a magyar social mediabol mert mar nagyon cringe.



2023. júl. 21. 08:26
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
45%
Mi közötök a nácikhoz? Külön faj vagytok?
2023. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
39%
Antifurry vagyok és kurvára nem vagyok náci
2023. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
14%
Csak beteg amit műveltek ti furryk, attól nem leszek náci! Ebből is látszik, hogy mennyi nálatok, furryknél az átlag iq
2023. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
32%
A kamaszok mindig hülyék voltak, mi is anno. De azért ennyire? Beöltözöl valami állatnak, nagyon egyedi ötlet.
2023. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
81%

Oh, a jó kis nácikártya is előkerült.

Akkor erről a témáról ennyit, el is vesztette a komolyságát:D

2023. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Ha en vagyok beteg furry fasz szerintetek akkor mi a helyzet a CULZ vezetojevel a fodorral. Aki mas furryket doxolt? Vagy az SKM-BSZ allitolagos vezetojevel es helyettesevel? Akik kart okoztak tobb furrynek is.


Nacik! Olvassatok utana ok kik voltak!!!

AZ SKM-BSZ eletveszelyes

2023. aug. 3. 00:36
 17/39 anonim ***** válasza:
5%
17: ugyebár mi vagyunk a nácik, ugyebár ti vagytok a zoophileok és pedofilok. Mert sok hírből az jött le. Nagyon nagyon nagyon sok hírből.Csak szimplán azért lennénk nácik mert a gondolkodásmódunk (mint egy normális ember esetében) szerint beteg amit csináltok? Ehhez is 2 számjegyű iq kell abból is a kisebb kategória.
2023. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
0%

Na egy válaszomat töröltette is...

Ilyen amikor az ember (az ő esetében nem is tudom mi) nem mer szembenézni az igazsággal ezért inkább elhallgattatná azokat akik keresztbemennének vele.

És én vagyok a náci ugye.

Ezen el kéne gondolkodni mielőtt még furry fejjel badarságokat írnátok ki kérdező.

2023. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Valaszokat kerek.

Az SKM-BSZ szerintetek nem volt fasiszta anno? HMM??

Nezzezek mar ra hogy kiket vedtek. Undorito nacikat. A helyettesuk ki is jelentette hogy egyuttmukodik akar ezekkel a kozossegekkel is. Ergo fasiszta!

2023. aug. 4. 06:38
 20/39 anonim ***** válasza:
46%

19:nem tartjuk számon ezeket.Szimplán csak nem tetszik amit csináltok, hogy beöltöztök stb

Creepy és undi.

Itt nincs fasiszta meg náci stb... Nem akarlak kinyírni csak épp a szokásaiddal nem tudok azonosulni. Antifurryvagyok nem Hitler

2023. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!