Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Máshol is nehéz találni...

Máshol is nehéz találni egykorú vagy fiatal zenészeket Budapest környékén kívül, aki összeállna bandát csinálni?

Figyelt kérdés

Már régóta keresek velem egykorú zenészeket, akik összeállnának zenélni, de alig találok valakit, akit meg ismerek, azok meg inkább másra szánják az idejüket.


Facebookon, Instagrammon találtam néhány csoportot, de ott nagyrészt metal zenekart akarnak alapítani és elég kevesen írnak oda.


Erre ránehezít az hogy Magyarországon nem sokan játszák azt a stílust, amire én jobban összpontosítok. (Elvis, Johnny Cash, Buddy Holly, Beatles, Bob Dylan)


Nektek is nehéz zenekart találni?



#zenekar #banda #Banda keresés
2023. júl. 26. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Már hol máshol?


Én azt gondolom, hogy alapból nehéz. Fel is adtam már.

2023. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eger környékén keresek, de úgy érzem hogy csak akkor sikerülne, ha a gitár és a zongora mellé még énekelni is megtanulnék.


Ismerek olyat aki jól gitározik, de lusta belekezdeni, mert nincs énekes, így meg se próbálja. Egyszemélyes hadseregként már egyedül is boldogulnék, de jobb lenne ha több ember játszana

2023. júl. 26. 15:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Énekes nélkül nehéz találni
2023. júl. 26. 15:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Mármint akkor boldogulnék ha megtanulnák énekelni, csak az egy fél év min. úgy olvastam
2023. júl. 26. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!