Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit csinál jól Beck Zoli?

Mit csinál jól Beck Zoli?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran gondolkozom el azon, hogy szeretik ennyire, néha fel is húzom magam rajta valamiért. Pár éve csak néztem, hogy lehet oda mindenki ezért a ráncos, púpos férfiért. Aztán egyszer csak én is belekerültem a Beck Zoli imádó szektába. Egyszerűen mindenki aki ismeri egy kicsit is, meghal érte. Pár emberrel elmentem ipszire, találkoztak Zolival, és utána nem győzték mondogatni, milyen jó ember, pedig nagyon nem szólt hozzájuk. Ismerek olyan embereket is, akik még régebbről, mielőtt megalakult volna a 30y ismerik, egy rossz szót sem hallottam tőlük Zolira, tehát azt sem lehet mondani, hogy csak a munkássága miatt szeretik ennyien. 30y koncertek előtt csak annyit lehet hallani, hogy Beck Zoliról beszélnek, és teljesen meg vannak győződve, hogy ők a legszimpatikusabbak Zoli számára. Értem én, hogy nagyon barátságos, meg mindenki különlegesnek érzi magát ha már csak rájuk is néz, de nem túlzás? Hogy éri el, hogy így imádják? Tényleg olyan tökéletes, mint aminek tűnik, tényleg hibátlan? Egyáltalán hogy bírja ki, hogy mindenkivel ilyen kedves, és eléri, hogy azt gondolják különleges figyelmet kapnak tőle? Ez valami szekta?

#Beck Zoltán #dr Beck Zoltán
2023. júl. 30. 19:06
 1/4 anonim válasza:
0%
ki a tököm ez a lárva? életemben nem is hallottam róla
2023. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem púpos, és a korához képest NAGYON jól néz ki, és aranyos.
2023. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon aranyos, betegesen imádom, szerintem nem csak a korához képest néz ki jól, de attól még púpos
2023. júl. 30. 19:57
 4/4 anonim válasza:
Szerintem meg kifejezetten csúnya szegény. Nekem nagyon nem jön be kinézetileg, a társaságom szereti a zenéjét, úgyhogy egész sok 30y koncerten voltam, én is szeretem pár számukat. De sose rajongtam érte. Volt ismerősöm, aki kb szerelmes volt belé, meg olyan is van, aki utálja a hangját.
2023. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!