Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!!!!!...

NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!!!!! Miből lehet egy fursuit kezéhez és a lábához a karom?

Figyelt kérdés

Raptor jelmezt csinálok és a kezéhez, valamint a lábához egy hosszú, hegyes kemény karom illene.

Milyen anyagból készíthetem el?

Az is eszembe jutott hogy pár sötét színű hegyesre csiszolt kristály egész jól mutatna. Gondoltam a hosszú fekete műkörömre is.

Vagy csak simán varrjam meg?



2023. aug. 25. 23:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Légyszi csak a kérdésre válaszoljatok fontos lenne,nem kérek felesleges fikázódást mert furry vagyok!!
2023. aug. 25. 23:47
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel ovodasoknak valo pasztelint es abbol keszits olyan formaju karmot amilyent pont akarsz . Vegyel itatospapirt martsd papirragasztoba es fedd be vele tobb retegben a pasztelinkormot. Vagd korul, hogy csak a fprman maradjan a papirmasszabol. Ha vegul fel akarod varrni meg szaradas elott szurjal par lyukat a karom tovebe, majd ha megszaradt fesd ki es varrd fel.
2023. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Talan irnom kellett volna, hogy szaradas utan vedd le a megkemenyedett papirformat a pasztalinrol.
2023. aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy hogy jutottunk el oda, hogy a furryket művészet kategóriába soroljuk?
2023. aug. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
#5 Mondj, amit akarsz, de a kosztümkészítés igenis művészet.
2023. aug. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%

#6

Bizony mondom, a Hetedikből a szexes bőrruci nagyobb művészet, mint egy kugyajelmez, pedig előbbi még csak nem is létezik.

2023. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Papírmasé.
2023. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én alufóliából csinálnék egy kúpot, és arra rétegelném a papírt papírmaséval, akkor annyival is kevesebb cuccot kell extrán venni... ha megszáradt, festés előtt csiszold meg, utána száradás után fújd be több réteg lakkal (azért fújd mert úgy nem látszanak az ecsetnyomok), akkor szép fényes lesz.
2023. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

Segítettetek, tuti kipróbálok párat. De végül arra jutottam hogy inkább megvarrom mert még sose csináltam tappancsokat:D

A fikázódók pedig nézzenek kicsit utána a témának. Ahogy 5-ös írta, a kosztümkészítés művészet.Még pedig egy igen nehéz ág.

2023. aug. 28. 14:54
 10/12 A kérdező kommentje:
Mondom nézz utána a témának!
2023. aug. 28. 16:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!