Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jó ötlet ez vagy sem? Ti...

Jó ötlet ez vagy sem? Ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés
szerelmemet szeretném meglepni élete első karácsonyi ajándékával, és ez egy kép lenne,amit én festek neki, de még nem tudom, hogy mit. szerintetek mit, mert nem katolikus, tehát a kis Jézus és a Szent család nem lenne megfelelő. Kérlek! valaki :) Köszönöm előre a válaszokat.:)
2010. okt. 18. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Te vagy a lány, és fiúnak adod?

Ha így van, akkor gondolj vissza merre jártatok együtt, és azt a tájat fesd le.

2010. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátom virágokat festett nekem, nagyon meghatódtam tőle. Olyat fess amit tudod, hogy szeret: virág, állat, hely, tárgy
2010. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
K9szönöm a válaszokat, szereti a természetet, akkor egy természeti kép jó lenne? szerintetek?
2010. okt. 19. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:

A természeti képek a leggyönyörűbbek.

Csináld olajfestékkel!

Úgy még a 10 éves öcsém is művészi képet csinált, aki egyébként csak pálcikaembert tud!


[link]


Nehéznek tűnik, pedig valójában csak néhány ecsetvonás! Ha érdekel, nézz utána valahol!


Sok szerencsét!

2010. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, köszönöm válaszod, és a képet is :) Nagyon szép :)
2010. okt. 24. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!