Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A DeviantArt csak szerintem...

A DeviantArt csak szerintem lett ótvar?

Figyelt kérdés
Régen (Kb 10+ éve) gyönyörű alkotások voltak a főoldalon,tehetséges emberek művei. Most meg tele van 0 tehetséget igénylő baromsággal,random rajzfilm screenshot-okkal,meg valaki konkrétan lefotózott egy Windows XP betöltőképernyőt,és belefirkált valamit... És tele van ilyenekkel az oldal. Lehet,hogy ez csak a kezdőlap,de mi történt a DeviantArt-tal?

2023. okt. 14. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem találkoztam ezzel a jelenséggel.

Sőt, direkt most felnéztem az oldalra, se semmi ilyesmi nincs.


(6 éve van fiókom, de már az előtt is látogattam az oldalt)

2023. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Én régen több ezer goth, dark képet töltöttem le onnan, de aztán minden elveszett...
2023. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor lehet,hogy ez is valami algoritmus alapján dől el. Kb 7 éve nézegettem ilyen rajzfilmes dolgokat,lehet,hogy arra állt rá. Most csak néha felrakok egy szöveget.

2023. okt. 14. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Régen is "ótvar" volt, csak akkor még voltak kategóriák, ami segített abban, hogy ne lásd, ami nem érdekel. Mondjuk amióta Eclipse van, azóta nem használom, mert nem felhasználóbarát.
2023. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Köszi a választ!


Hogy érted,hogy régen is ilyen volt? Én 2010 körül csupa kiváló alkotást láttam a főoldalon,pedig nem is kerestem olyanokat.

2023. okt. 18. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Alapon se egy hű de jó oldal.

Azmeg megszokott, hogy higul a kínálat, mert minden jött-ment kisgyerek "művész" akar lenni, pénzt, hírnevet akar.


Önkritika, kellő alapok pedig hiányzik belőlük.

2023. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!