Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyakorikerdesek oldal...

A gyakorikerdesek oldal valóban ótvar hely?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon is többször olvastam, hogy nem érdemes itt kérdezni, de több tartalomgyártótól és embertől is hallottam, hogy mennyire rossz oldal a közösség miatt. De akkor miért vannak sokan fent rajta, ha sokan nem szeretik? Milyen más alternatívák vannak? Mennyire megbízható információkat közölnek itt pl. a számítástechnika terén?

2023. júl. 23. 22:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 A kérdező kommentje:
*Hozzáfűzném: nem az üzemeltetőkön múlik, szóval kérem ne vegyék magukra!
2023. júl. 23. 22:52
 2/72 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokan vannak, akik nem veszik komolyan a kérdéseket, vagy veszekedni, másokba belekötni járnak ide. Gúnyolódni, másokat lenézni, vagy a szerencsétlenségén örvendezni, és nem azért hogy valóban segítsenek egy érdemi válasz által. Én úgy vettem észre, hogy egyre többen vannak, de viszont ott van a jelentés gomb..
2023. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
100%
Akárhányszor kérdeztem itt jóformán (tényleg rendkívül ritka kivétellel), engem mindig széttéptek és ugráltak rajtam, ugyanis itt tényleg létezik az ugráljunk a kérdezőn matiné. Jah, meg olyanokat magyaráznak a kérdésedbe, ami ott sem volt.
2023. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
100%

Jó oldal, én szeretem, csak jó időben kell kérdezni ahhoz, hogy normális ember lássa a kérdésed és válaszoljon is rá.


(Ezért szoktam figyelni az órát pl, nyilván van olyan napszak, amikor nem olyanok fognak visszaírni, akiktől választ vársz. Meg kell várni azt az időt, amikor feltételezhető, hihy hozzáértő személy unatkozhat, ráér írni (munkanap, hétvége, délelőtt, éjjel fél 3, érted, mire célzok)

2023. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
70%
Hát ez az, hogy nincs semmilyen alternatíva, és ami miatt szar az oldal - a brutális cenzúra - az nem az oldal hibája, mert be kell tartani a törvényeket, bár az is igaz, hogy ok nélkül is sokat cenzúráznak.
2023. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
100%

Én unalomból jöttem fel, meg kommentháborút olvasni. Untam a facebookon a fidesz posztjai alatti háborút.


Aztán egyszercsak volt egy kérdés, amiben tudtam segíteni. Azóta meg függő lettem. De gyakran trollkodok is. Vagyis válaszolok a kérdésre, csak nem feltétlenül segít ez a kérdezőn. Tipikus példa: "Hogyan dolgozhatnék homeofficeban?" kérdésre leírom hogy én hogy dolgozom így (egyetem mellett kezdtem nagyon erős matekos alappal AI területen gyakornokként)

A kérdést megválaszolom, de jó eséllyel a kérdezőnek semmi tudása nincs, amivel rendes homeofficeos munkát kaphatna, így neki nem hasznos a válasz. Nekem ennyi a trollkodásom.


Többnyire a válasz stílusából lehet tudni mennyire valid, de semmit ne vegyél itt készpénznek, nézz utána máshol, ha fontos.

2023. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
89%

#6 ez inkább offolás. Azzal szerintem nincs is semmi gond.



A pipáim is jelzik, hogy érdemben válaszolok szakmai irányú kérdésekre, amikben jártas vagyok, az a fél pipa ott csúszik el, amikor trollkodom. De nem szemétségből, hanem amikor jogosnak érzem a parasztkodást.

Példának okáért, ha valaki eleve szándékosan provokatív kérdést tesz fel, vagy eleve értelmetlen a kérdése.

2023. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Csak tudni kell szelektálni és önállóan helyes végkövetkeztetésekre jutni a válaszokból, mert nem mindig a lepontozott válaszok a rosszak.

Sokszor teljesen jó válaszokat xarrá pirosoznak a kretének, csak mert nekik nem tetszik a válasz. De attól még az hasznos lehet.


Ugyanígy a sokpipás sem tud mindent, az én pipáim száma meg soha nem változik, regizés óta be van fagyva, pedig mindig látom, hogy mennyi hasznos választ adtam, aztán ez mégsem mutatkozik meg a százalékomban, érthetetlen, de mondjuk nem baj, mert én segíteni járok fel ide.

2023. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
100%
Max. az az ótvar, hogy sokszor sok minden cenzúrázva van, aminek nem kéne (pl. 5G és egyéb kényes témák), de bezzeg, ha az ember kérdést ír ki és lefikázó, becsmérlő, személyeskedő hozzászólók írnak, na őket nem tiltják ki az oldalról!
2023. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:

A főoldalon az alábbi információ található: 1 512 932 regisztrált tag. Hányan használhatják gyakran, legalább hetente az oldalt? Szerintetek hányan használhatják naponta az oldalt? Látom, van toplista, ott még nem néztem meddig számozza.


#2 - Mióta használod és milyen gyakran az oldalt? Milyen témakörökben szoktál hozzászólni? Az egyre növekvő rosszindulatú emberek miatt érdemes használni az oldalt egy új felhasználónak, mint nekem?


#3 - Ezt én is láttam már...


#4 - Milyen témákban szoktál kérdezni? Tapasztalataid szerint melyek azok az időpontok, amikor érdemes kérdezni, és melyek azok, amikor nem?


#5 - Milyen cenzúra?


#6 - Gondolom Te sem használod a Facebook-ot már. A Facebook-ra milyen alternatíva létezik? Mióta vagy függője az oldalnak? Mi volt az a kérdés, amiben tudtál segíteni? Te akkor az informatikai dolgokban jártas vagy? Hogyhogy itt töltöd az időd, ha például oktathatnál is?


#7 - Milyen szakmai irányú kérdésekben vagy otthon?


Mindenkihez szólnának az alábbi kérdések:

- Mióta vagytok itt?

- Hány évesek vagytok?


Mindenkinek ment a pipa! :)

2023. júl. 23. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!