Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a Prismacolo...

Mi a véleményetek a Prismacolor Premier színes ceruzáról és a Progresso színes ceruzáról? tapasztalatokat kérek!

Figyelt kérdés

2023. okt. 18. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Két különböző médium, és árban is különböző. A Prismacolor drága, kezdőknek és gyerekeknek emiatt nem ajánlom, de jól lehet színeket összemosni.

Színkeverésben a Progresso sem rossz, de más a hatás, nem egyféle massza, hanem inkább úgy képzeld el, mint a raszterrácsos nyomtatás. Ez utóbbi csak ceruzabél, külső faborítás nélkül.

2023. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem köszi a válaszod igazàból grafikus vagyok(Profi szinten és eddig csak grafittal dolgoztam meg Progresso színes ceruzával volt nekem régen Prismaszinesem csak mind szőrén szálán eltűnt gondolom nem vigyáztam rá eléggé persze 17Voltam akkor most vagyok 20ÉS már profi vagyok a rajzolásban persze mindig van hová fejlődni ez tény és való viszont most majd tervezek venni egy prismaszinest (73Darabos)

Jövőhónapban akkor megis rendelem!


Azért jöhetnek még válaszok!:)

2023. okt. 19. 01:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Írhatok neked privátban, kérdező?
2023. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen írhatsz.
2023. nov. 9. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!