Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van olyan zeneiskola Budapeste...

Van olyan zeneiskola Budapesten (vagy Érd, Törökbálint környékén), ahol jó az ének oktatás?

Figyelt kérdés

Tehát: 3 évig hegedültem, és megvan az alapfokú szolfézs vizsgám is, tehát rendelkezem alap szintű zenei ismerettel.

Mindig is nagyon szerettem énekelni és úgy döntöttem, hogy szívesen fejleszteném a képességeimet ezen a téren. Úgy gondoltam körbekérdezek itt is, hátha valaki tudna ajánlani egy jó zeneiskolát Budapesten ahol színvonalas az énekoktatás. A válaszokat előre is nagyon köszönöm :)


16/L



2023. okt. 22. 22:18
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia! Milyen irányban szeretnél énekelni? Klasszikus vagy inkább a könnyedebb műfaj érdekel?
2023. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Ezen elég sokat gondolkoztam. Az az igazság, hogy mindkettő. A klasszikus ének a szívem csücske, de imádom a könnyűzenét is. Minden javaslatot örömmel fogadok! :)
2023. okt. 24. 19:25
 3/5 anonim válasza:
100%
Zuglói zeneiskolában keresd meg Geszthy Veronika művésznőt! Ő operett-primadonna. Beszélhetnék veled privátban?
2023. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, írj rám nyugodtan :)
2023. okt. 25. 06:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikben jó szakemberek oktatnak.
2023. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!