Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tovább fog repedezni az akril...

Tovább fog repedezni az akril képem?

Figyelt kérdés

Egy kész akril képemre sajnos elkövettem azt a hibát, hogy védő spray használata után még egy részénél rafestettem akrillal.

(ez hónapokkal utána történt) Észrevettem, hogy egy kis területen felrepedezett a festék. Az idő múlásával le fog jönni ott a festékréteg? Esetleg lehet valamit csinálni ellene?



dec. 4. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy valamit te magad rontottál el vagy nem megfelelő helyen vilt tárolva, mert egy jól kezelt festés csak úgy nem repedezik, főleg nem egy minőségi akrill.


Restaurálásos beavatkozás, más nagyon nem segít.

dec. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sosem volt idáig repedezés a képeimen, szerintem nem kellett volna a fixált képre ráfestenem, most csináltam ilyet egyedül, gondoltam hátha nem lesz gond..
dec. 15. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!