Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A Magyar Képzőművészeti...

A Magyar Képzőművészeti Egyetemen vizuális művészet szakon milyen tantárgyak vannak?

Figyelt kérdés
milyen óráitok vannak és miket csináltok rajtuk? (tapasztalatokat is szívesen várok a szakkal/emberekkel/tanárokkal kapcsolatban:P)

dec. 6. 15:03
 1/1 anonim válasza:
Én nem vagyok azon a szakon, ezért sajnos nem tudom milyen óráik lehetnek. Ez a képalkotás szaknak megfeleltethető, ami festés, rajzolás kreatív gondolkodást részesíti előnyben. Az egyetem rá van gerjedve mindenféle interaktív kivitelezésre szokatlan eszközökre, installációkra. A BA szakokkal türelmesek, kedvesek, de nagyon mesterfüggő, hogy mennyire hajta a diákokat. Kicsit megalomániásak szóval ha festő vagy, akkor nagyon nagy méretekben fess, felejtsd el az A2 méretet. Ha grafikus alkat vagy, akkor pedig nagyon formabontónak kell lenni, lehetőleg használj minél több médiumot, odavannak a videókért, fény showkért, szobrokért is, printeket is nagyban jó felbontással kell prezentálni a kipakoláson. Nagyonfokú önállóságot kell tanúsítanod, nem kifejezetten tanulni mész oda, tehát emiatt ne vessz el. A túl komplex gondolkodást mellőzd, ha túl sokat adsz magadból a munkáidon keresztül, akkor sokkal több belekötnivalót is találnak. Természetesen minden pofára megy, megfogsz keményedni a végére.
jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!