Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mlyen nemzetiségű K. B. Rottring?

Mlyen nemzetiségű K. B. Rottring?

Figyelt kérdés
Elképesztő, de tulajdonképpen semmit sem találok róla, az igazi nevét sem tudom az írónak. Aki bármit tud róla, írjon!
2010. okt. 21. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Magyar.

[link]

[link]

2010. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért nem találsz róla semmit, mert nem ez az igazi neve. Ahogy kivettem a Google találatokból, ő Harry Potter paródiákat ír, a neve pedig nagyon hasonlít J.K. Rowlingra.
2010. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A második hozzászóló második hozzászólása:


Úgy látszik valaki mégis ismeri. Azért jól tippeltem. :)

2010. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ht, azt tudom, h ő írja a Heri Kóklereket, azért kérdeztem, mert nagyon szeretem őket, baromi jókat lehet rajtuk röhögni, és fura vt, mert egy műfordító sztem nem tudná így átültetni a szóvicceket. Meg persze a könyveknek sok magyar vonatkozása van... De h magyar?? :O Ht akk grat... Télleg nagyon jókat lehet rajtuk nevetni :D

És am asszem azért k b rotring, mert j k rowling írta a harry pottert. :D

2010. okt. 21. 17:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt is megemlítik:

[link]


Jó sok embert megihletett a Harry Potter :D

2010. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyakran használja a Stanley Steel-t is.
2010. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki hogy van vele, azt azért nem mondanám h Heri Kókler az igazi hary potter, de én ne szeretem a Harry Pottert, ellentétben k b rottring könyveivel :D
2010. okt. 21. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
A Séta-galopp és a Roham-galopp a kedvenceim tőle.
2010. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azokat nem olvastam.. :( A De Fincsi kódot/ Baljós anyóst, valamelyiket nem ismeritek tőle?
2010. okt. 23. 11:51
 10/10 Pegy válasza:
Magyar nemzetiségű, lsd. [link]
2014. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!