Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Bunkóság lenne ilyen verssel...

Bunkóság lenne ilyen verssel nevezni a pályázatra?

Figyelt kérdés
Szoktam verseket írni. Azt, hogy milyeneket, azt nem tisztem megítélni, a saját alkotásommal szemben értelemszerűen elfogult vagyok. Volt egy lány akivel kb. egy éve alakultunk, és írtam hozzá verseket. Ebből a kapcsolatból végül nem lett semmi. Lesz egy irodalmi verseny diákoknak meghirdetve nemsokára, szeretnék egy pár versemmel nevezni, köztük egy olyannal amit ehhez a lányhoz írtam. Ez bunkóság lenne úgy, hogy közben nemrég kezdtünk el egy másik lánnyal ismerkedni? Nem azért szeretném nevezni ezt a versemet mert tartalmilag jelentene nekem bármit is (persze valamilyen szinten jelent, csak már nem ugyanazt mint mikor megírtam), hanem azért, mert szerintem szerkezetileg nagyon jó lett, és mondanivalóban is kifejezetten erősre sikeredett. Fontos szerintem még, hogy a pályázat/versenyen nem csak helyezések vannak, a legjobb művek nyomtatásban is megjelennek, tehát kicsit nagyobb súlya van a dolognak, mert ha adjisten ezzel a verssel elnyerném a zsűri tetszését, annak fizikai nyoma is lenne, nem csak valami oklevélen ami két hét múlva már úgysem lesz meg.

dec. 19. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is írok verseket és nevezek is pályázatokra.

Szerintem nyugodtan nevezheted, ha azt gondolod az a vers a legjobb a verseid közül, akkor azt nevezd. Azért nevezed hogy nyerj, nem pedig azért mert még éreznél valamit a másik lány irányt.

dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi gáz. Sőt, szerintem simán előfordulhat az is, hogy a már meglévő kapcsolatod ellenére írni fogsz még a korábbi lánynak is, mert a költői éned sokkal szabadabb. Ha épp ebben a témában tudsz kiteljesedni, akkor ez van, ez kerül a papírra.:)
dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!