Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Pattogzik a tempera mit...

Pattogzik a tempera mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sosem festettem még vászonra és ki szerettem volna próbálni, viszont nem szerettem volna drága festékeket venni így nekiestem temperával minden mindegy alapon, mivel nem számítottam semmire csak ki szerettem volna próbálni. Na most félkész állapotban van már egy jó ideje, mert nem volt időm befejezni és elkezdett lejönni róla a festék szó szerint pattogzik lefelé. Elég jól sikerült, ezért nem szeretném kidobni. Tudok vele valamit csinálni vagy kuka? Igazából az az ötletem, hogy gyorsan befejezem és lefújom valamivel. Nincs valami fixáló spray? Ami egyben tartaná? 😅

Előre is köszönöm:))))



jan. 13. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vászonra olajjal vagy akrillal tudsz festeni, sajnos a tempera alkalmatlan, mert nem elég rugalmas. Száradás után törik.
jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akármibe is kezdek, alap az, hogy utánanézek az alapanyagoknak, technikáknak stb.


Festéstől a gyanta és szilikon öntésekig bármi is legyen az.


Máskor ne csak hasra csapva spúrkodva vágj bele ilyenekbe, mert elveszhet az a sok időd, munkád, de akár pénzed is.


Vannak dolgok, amiket meg kell fizetni. Alkotói világban pedig elengedhetetlen a minőség vagy a minimum minőség, ami javasolt.


Ez a festés egy tapasztalat jelenleg minderre.


Ahogy mondták nekem:

Csináld rendesen vagy sehogy!

jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!