Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Budapesten adománybolt,...

Budapesten adománybolt, antikbolt, régiségbolt, ahova érdemes benézni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok budapesti, péntekig vagyok Budapesten és legközelebb pénteken lesz csak dolgom, így van 2 szabad napom. Gondoltam elnézek pár helyre, hátha találok valamit. Tudnátok ajánlani pár helyet?

Amiket elsősorban vadászok azok rézkarcok, porcelán figurák, illetve puzzle (ezért írtam, hogy jobb adományboltokat is megnéznék). Inkább olyan helyet keresek, ahol be lehet menni nézelődni (vadászni, keresgélni), nem galériákat.

Pár éve voltam a Falk Miksa utcán, ahova bementem, nem nagyon lehetett nézelődni, egyből ugrottak a nyakamba, hogy miben segíthetnek. De lehet van olyan üzlet, amit nem vettem észre és érdemes benézni.

Illetve az Ecserit tudom, de úgy tudom, hogy ott hétköznap elég kevesen vannak.


jan. 30. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Operánál van egy egész jó kis antikbolt, illetve ugyanarra van egy kis vintage bolt is ahol lehet ilyesmi dolgokat elcsípni. Egyik se olcsó hely mondjuk.
jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!