Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ajánlat valaki egy jó könyvet?...

Ajánlat valaki egy jó könyvet? 19f

Figyelt kérdés

Nem régiben elkezdtem egy könyvet olvasni,aminek a címe,az, hogy a 100 éves ember aki kimászot az ablakon és eltűnt. Annyira megtetszett,hogy szeretnék találni egy hozzá hasonló,humoros, és érdekfeszítő könyvet,az sem baj ha vannak benne dramais jelenetek vagy akár krimis elemek lehetnek benne,de a kicsit romantikus felektől sem riadok vissza😁! Utóbbiból azért kevés legyen benne.

Azt elfelejtettem mondani,hogy



#könyv #A száz éves ember aki kimászot az ablakon és eltűnt
febr. 12. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit felejtettél el mondani? Fontos lehet.


Ajánlom a Durell-könyveket. Pl Rokonom, Rosy

febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt utólag kiakartam törölni,de elfelejtettem
febr. 12. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Királyhegyi Pál - Első kétszáz évem


Holokausztról ilyen vicces könyvet még nem írtak. Igen, tudom, hogy ez hogy hangzik, de Királyhegyi túlélőként írt egy olyan önéletrajzi regényt, ami egyszerre vicces, borzalmas, groteszk és megható. Nagyon ajánlom.


Illetve szerintem Rejtő könnyedebb olvasmányai is bejönnének talán: Az ellopott cirkáló, Piszkos Fred, A 24 karátos autó, Szőke ciklon stb.

febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ötös számú vágóhíd

Sziriat oszlopai

Galaxis útikalauz stopposoknak

febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vádló bitófák,
febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit említettél, az egy sorozat része. Elvétve ma is találni hasonlót, de nem jellemző. Keress Wodehouse, P.G. könyveket. És persze a Rejtő is jó.
febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lucifer-666 ***** válasza:
65%
Biblia.
febr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gerald Durrell: Családom és egyéb állatfajták

Christopher Moore: Biff evangéliuma

Móra Ferenc: Hannibál feltámasztása

febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!