Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol, kinél lehet öntetni...

Chuck dorisz kérdése:

Hol, kinél lehet öntetni olyan miniatűr emberi figurákat, amilyenek pl. a "Mi kis falunk" intrójában is láthatók?

Figyelt kérdés

márc. 9. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Az csak animáció
márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem. De nem ez a lényeg, hanem hogy hol és ki. Vannak ilyen művészek, akik ilyen miniatűrákat alkotnak.
márc. 9. 15:43
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Pedig biztos, hogy az :)
márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Az introban az csak animáció. Olyan pozícióban lefotózták őket és a képeket átszerkesztették olyanra mint ha bábuk lennének.


Azok nem valódi bábuk hidd csak el.


Persze lehet van aki megtudná csinálni, nyilván kisebb vagyont elkérne érte.

márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor bocs a hitetlenségért, nem tudtam, hogy ilyen ügyes ma már a filmtechnológia, de létezik ilyen szobrászat, valahol, valaki tud ilyeneket gyártani, vajon hol és ki?
márc. 9. 18:09
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké, vagyon, de mennyi az a vagyon? És hol a mester? Vagy a 3D nyomtató szaki?
márc. 9. 18:10
 7/12 anonim válasza:

Esetleg itt tudnak segíteni.

[link]

márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ohh! Jónak tűnnek, meg is keresem őket, köszönöm szépen a tippet!
márc. 11. 00:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A Bp. Nyugatinál a Westendben régebben láttam k8téve ilyen 3D nyomtatott figurákat. Ott akkor ki is v9lt írva, hogy ilyen készítését vállalják. Gondol9m, ők fotózták hozzá 3D printhez való lézercsíkmezős kamerával.


Ezt ott láttam az alagsorban hátul, ah9l az élelmiszer áruház kezdődik áés van egy k8s mellékutcaféle, belül a sarkön. De azóta már valami manikűrkellék bolt van ott, vagy közvetlen előtte, nem is tudom.


Ott hátha valaki emlékszik erre...

márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%

Itt mutatják, hogyan történik ez...



[link]

márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!