Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Azt hogy mondjam el valakinek...

Azt hogy mondjam el valakinek hogy hamisan énekel?

Figyelt kérdés
Én nekem nagyon jó a hallásom, és van egy pár osztálytársam aki nagyon hamisan énekel és valamelyik nagyon szeret énekelni, és nagyon idegesít (másokat is akik jól énekelnek). Valakinek van tippje hogy hogyan mondjam el neki(k)?

márc. 13. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Táncoljál a port jobban szeretem.
márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha lefújod paprika spray-vel, akkor 2óráig biztos, hogy ABBA hagyja.
márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd rájuk, ne legyél a közelükben ha zavar.
márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyersen és kíméletlenül mondd meg neki, hogy fejezze be az éneklést, mert nincs hozzá tehetsége. Majd túlteszi magát rajta
márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem mondanám el nekik sehogy.

Ha csak nem akarsz több haragost szerezni. Mondj igazat, betörik a fejed.

márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Drágám, kinyitod a szádat és elmondod őszintén.

Akár azt is, hogy melyik rész az, ami hamis.


Ha nem mondja meg senki nekik, hogy hol a hiba, akkor soha se fog javítani azon az illető...


Fogalmazz úgy, hogy építő jellegű kritika legyen és szépen gyakorolják otthon is, amíg a kívánt hangot el nem érik.


Ha nem nyílik ki a szád akkor kellemes további hallgatást!

márc. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor érdemes csak elmondanod, ha tehetségkutatón akarnak indulni vagy énekre alapuló karriert terveznek. Ha csak maguk örömére énekelnek (akár hamisan)- akkor nem muszáj véleményt nyilvánítanod.
márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!