Valaki modelkedne?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem találok normális modelt rajzoláshoz. Vagy irreálisan sokat kér vagy nem ér rá soha vagy csak nem érti a koncepciót.


Vannak olyanok akik kipróbálnák magukat barátibb összegért/a kész műből egy másolatért?


Nem, kor, alkat igazából mindegy ha az arc/tekintet karakteres.



ápr. 7. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, az én arcom aztán karakteres...

Lehet, túlságosan is 😅

ápr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az nem baj, a horror is egy olyan műfaj amit kipróbálnék egyszer :D
ápr. 8. 06:27
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
De aranyos vagyok ám, csak irtó groteszk módon
ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Anyósom is pont olyan szép mint egy Picasso festmény, pont úgy is néz ki. Bár a kínaiak festenek előszeretettel sárkányokat.
ápr. 8. 12:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan modell is jó, aki nem tud nyugton maradni?

Csak fekvő helyzetben.

ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tökéletes az is! De amúgy is inkább dolgozok fotó alapján mert senki se bír 6-8 órát mozdulatlanul maradni, egyhuzamban nekem sincs annyi időm és folyamatosan úton is vagyok :D
ápr. 8. 19:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi ki szoktunk ülni sétálóra vagy parkok stb helyre és ott rajzolunk spontán embereket.


Suliban is volt gyakorlati hetünk, ahol kirándulás keretén belül rajzoltunk idegeneket.


Azt se ártana tudatni pl hova valósi vagy, hogy a jelentkezők ne az ország másik oldalán legyenek.


Jelentkeznék, ám tudom hogy a kifejezetten kisimult arc nem a legjobb gyakorlásra.

ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Helyileg mindegy mivel inkább dolgozok kép alapján a fentebb írt okokból.


Én is egy ideig nyilvános helyeken próbálkoztam leszólítani embereket de leráztak, így inkább kiírtam ide, gondolva hogy olyan fog írni aki benne lenne és nem nekem kell "házalni".


Én már nem vagyok sulis illetve nem is művészeti suliba jártam. Igazából eléggé félek is megmutatni a műveimet, csak magamnak csinálom. A pszichiáterem ajánlotta hogy rajzoljak művészetterápia gyanánt a szorongásom ellen, mivel felfedezte hogy tudok rajzolni. Én meg próbálok engedelmeskedni neki, nehogy az legyen hogy nem működök együtt.


Az a baj hogy hiába rajzolok fotorealisztikusan mindenféle tanulás meg gyakorlás nélkül, csak azért megy mert autisztikus vagyok, így születtem, de emiatt nem fogom megérteni soha az adott arckifejezést, csak lemásolni tudom.


Egyébként is ilyen nagyon beteg, elvont stílusban szoktam lerajzolni mindenkit, amilyennek én látom. Kétlem hogy a 80 éves Margit néninek tetszene ha a róla készült rajzon éppen egy pók mászna elő a harmadik szemének helyéről. Na meg azért is para mert 2x már nagyon durván ráhibáztam 1-1 titokra egy ilyen rajzzal, legutóbb egy terhességet jósoltam meg :D

ápr. 9. 10:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez fun lehet.


Apropó, mi se szólítgattuk le az embereket, csak spontán pofátlanul rajzoltuk őket 🤫

Emellett megsúgom ADD és ASD-s vagyok, átérzem.


Viszont a rajz és egyéb művészet rengeteget segített. Pl merjek, avagy megtanuljak többet az ember szemébe nézni.

Erre a portré kifejezetten jó.


Szóval, ha szaki javasolta a rajzot, azt erre értette.

Kisebb, privátabb kontakt a másik féllel. Több motoros képességet fejleszt.


Fotó alapján másképp alakul ki a kinesztézis, érdemes térből rajzolni.


Engem nem zavarna, ha rajzolnál s mindegy mivel bővíted a magad módján a rajzod. Az hozzád tartozik. Alkotóként is.


Szerintem amúgy is unalmas lenne a világ valami új belevitele nélkül.

ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy utolsó. Az a baj hogy én nagyon szorongok és nem merek engedély nélkül rajzolni, nehogy észrevegyék és megtámadjanak hogy mit rajzolgatom őket, pláne ilyen stílusban.


A szaki egyébként önkifejezés gyanánt ajánlotta ezt, mivel nem tudom megfogalmazni az érzéseimet, de lerajzolni le tudom.

ápr. 15. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!