Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy zenét keresek, ami 2000-20...

Egy zenét keresek, ami 2000-2005 közötti lehet, szomorkás, a videóklippben van egy fa, amin piros szív alakú termések vannak, ami leesik és akkor kezdődik el talán a zene. Melyik lehet ez?

Figyelt kérdés
Talán egy házban játszódik, ahol különböző szobákba mennek át, a végén talán visszatér megint ez a fa motívum. VivaTV/MTV-n mehetett régebben, amikor a Maroon5 - This Love és a One T + Cool T - The Magic Key számok is benne voltak. Zenekar is volt benne, az énekes egy fehér bőrű, talán fekete hajú. A központi téma a család/szerelem/szeretet/elmúlás lehetett. Angolul énekeltek. Sajnos a ChatGPT nem segített :(

máj. 24. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

"Sajnos a ChatGPT nem segített :("

Nem sok hasznát vettem eddig én se...

máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit írtál Al-nak? Nem mindegy, hogy pötyögöd be. Én most becopy a kérdésed, kíváncsi I am, hogy barátom Csetdzsípítí mit mond.


>>>A leírás alapján valószínűleg a Coldplay - Trouble című száma lehet az, amit keresel. A videoklipben tényleg szomorkás hangulat van, és van egy fa, aminek piros szív alakú termése van. Ezenkívül a videoklipben valóban látszódnak különböző szobák, és a végén visszatér a fa motívum. Egyéb lehetőség lehet még a Keane - Somewhere Only We Know, de az nem teljesen egyezik a leírással. Kérd a Zeneguru-t!

máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát mindenhogyan megpróbáltam megtalálni a zenét. A dallama hasonlít a Post Malone - I fall apart zenének a végére.. de emiatt teljesen más zenéket is bekavart. Sajnos rá kell jönnöm, hogy valószínűleg nem volt annyira ismert zene. Amit az AI megtalált, azok közül egyik sem volt az, pedig órákig írtam új-új infókat és keresgéltem a zenék között.
jún. 3. 10:06
 4/4 A kérdező kommentje:

illetve: https://www.youtube.com/watch?v=hjtOKlWVQ3Y&ab_channel=PostM..

ennek a zenének 3:24-től 1,25-ös gyorsítással hallgatva kb ugyanaz a dallam, mint az általam keresett zenének

jún. 3. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!