Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen ez a vers? (Nem gondolk...

Milyen ez a vers? (Nem gondolkoztam sokat rajta, csak rögtönöztem, ki kellett valahogy írni magamból a gondolataimat)

Figyelt kérdés

Nélküled én semmi sem lennék,


Csak valaki, kinek szívét kitépték.


Bár itt vagy mellettem, és nagyon szeretlek,


Ki tudja, a viszonzás meg van-e benned.


Egész nap csak rád gondolok,


Aludni,inni, enni nem tudok.


Úgy szeretném ha úgy éreznél,


Ahogy én irántad, régesrég.


Néha vigyorral az arcomon jövök haza,


Máskor meg nem tudom, mi lenne a fasza.


Ilyenkor csak vidításra vágyom, de nem mástól,


Van, hogy a szavakat sem látom a sírástól.


Szeretném, hogy bújj hozzám, csókolj amíg lehet,


Egyet kérek: had ne kelljen elengednem kezedet.


Te vagy az aki értelmet ad ennek a világnak,


Ha vége lenne ezt mondanám: most már minden hiába.


Könnyeim többé már nem fognak apadni,


Könyörgöm, csak hagyj a karjaidban meghalni.


2010. nov. 19. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Kis szerelmes :) 4. sor : tebenned. ( szerintem )

Egyébként le a kalappal.

2010. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Látni,hogy rögtönöztél...

Nos bárki tud ilyet írni..ez nem jó..fuss neki még egyszer..

2010. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) amúgy inkább talán nem írom át, mert amúgy ez ilyen kérdésféleség akart lenni:)de hát nem vagyok valami jó :)
2010. nov. 19. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:
A rögtönzés általában ilyen szokott lenni. Ilyenkor leül az ember, és felolvassa magának, és kijavítja a hibákat.
2010. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Második válaszoló:Igazából nem az volt acélom, hogy írjak egy "jó" verset, hanem hogy sírás helyett kiírjam magamból ezt a (most éppen) rossz érzést. Csak végül ez lett a végeredmény, és gondoltam kikérem pár ember véleményét :) azért köszi^^
2010. nov. 19. 18:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Az ember sajnos nem mindig látja a hibákat abban, amit maga csinál.
2010. nov. 19. 18:20
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nem gondolkoztam sokat rajta" - Látszik.


"nagyon szeretlek,/...megvan e benned" - ez nem rímel.


"éreznél/régesrég" ez sem.


"Máskor meg nem tudom, mi lenne a fasza." - az lenne fasza, ha felhagynál a költészettel.


"Van, hogy a szavakat sem látom a sírástól." - milyen szavakat? hol? eddig nem volt róla szó, hogy olvasnál valamit (valami azt súgja, hogy ez a valami nem a József Attila összes), mi ez a hirtelen váltás?


"világnak/hiába" - még mindig nem rímel


"Te vagy az aki értelmet ad ennek a világnak/Ha vége lenne ezt mondanám: most már minden hiába."


Hát ja, ha vége lenne a világnak, akkor már tényleg minden mindegy... de mi köze ennek a vershez? Biztosan ezt akartad mondani?


Összegzés: Gratulálok, te vagy az új Arany János, száz év múlva is tanítani fogják a verseideJA VÁRJ!

2010. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ. :/ mindegy. az ilyen dolgok miatt nem merek soha megmutatni senkinek semmit. de legalább senki se tudja hogy ki vagyok. Bebizonyosodott, hogy végleg nincsen semmi tehetségem. Semmihez. Mindegy.Inkább nem írok többé semmit. Megkímélem ettől a világot.
2010. nov. 19. 18:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Most nem értem, mi a bajod. Írtad, hogy nem is nézted át. Szerinted a legnagyobb költők is rögtönözték a jó verseiket?
2010. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!