Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Thea von Harbou Metropolisz...

Thea von Harbou Metropolisz c. műve - nem szeretné vki kidobni?

Figyelt kérdés
Magyarán szólva, megvásárolnám... ha már antikváriumokban nem igazán lelhető fel.
2011. jan. 4. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket, de kifejezetten a nyomtatott verzióra vágyom. (És abból is a magyar kiadásra, bocs, ha nem voltam pontos. Dávid Kiadó, Szeged, 1995.)
2011. jan. 6. 00:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Google fordító és nyomtatás!
2011. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Az agy-pán a New Bábel tornya élt a férfi, akit a

maga az agy a Metropolis. Mindaddig, amíg a férfi ott, aki nem más, mint a munka, megvetve alvás, evés és ivás gépi préselt ujjait a kék fémlemezt, amely mellett maga, senki valaha megérintett, olyan hosszú lenne a hangja a gép -város Metropolis ordít az élelmiszer-, az élelmiszer,

élelmiszer ...

Azt akarta élő emberek számára az élelmiszer."


Ez a Gugli Transzlétör valami csodálatos gépezet! :P (Legalább pénzt nem köll feccölni a fordítási munkába, dehát az eredmény olyan is :)

2011. jan. 6. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Most jót röhögtem:DD Mármint a Google-fordítón..Szerintem aki ezt írta,még életében nem fordított ott.

No mindegy, én találtam pár linket,ahol meg lehet venni :)

[link]


[link]


Remélem,tudtam segíteni!

2011. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ó, köszi! Akkor ezentúl én is vatera-felhasználó vagyok (nem reklám volt :).
2011. jan. 7. 15:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy tudtam segíteni:) Én nem vagyok vatera-felhasználó,csak beírtam google-ba,és ez volt az első két találat.
2011. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A legegyszerűbb megoldások néha ott vannak az orrunk előtt...
2011. jan. 8. 14:02
 9/10 anonim ***** válasza:
A legegyszerübb bemenni egy könyvesboltba és olvasni naponta 1 oldalt. Elöbb-utóbb kiolvasod.
2011. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hja... ha meglenne bármelyikben is.
2011. jan. 9. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!