Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vásznra szeretné festeni...

Vásznra szeretné festeni olajfestékkel. Milyen teknikai lépéseket kell betartanom?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 16:52
 1/2 anonim válasza:

én ponnt tegnap festettem egyree. most csináltame lőször és alapszabályokat nemt artottam be, igaz nem si tudtam.

. Hígitani kell az olajfestéket-én nem tettem meg.

.ecsettel nem bírtam, mert túl sűrű vt a festék.

aztáán ujjal kezdteem el csinálnii, és sokkal gyorsabban és jobban tudtam festeni. :D


ha te is most cisnálnáád először, sztem vászonra ne olajjal kezdd én temperával kezdtem ,és ugyanolyan jó volt. ja, és még egy tipp.: ezt nem nagyon tudod változtani, h majd megszárad és lefestem. nagyon-nagyon lassan szárad. nkem tegnap óra nem bírt megszárani. :)


13/L

2011. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hígító kell hozzá, mert azzal tisztítod az ecsetet, hogy ne legyenek piszkosak a színek de miutan belemártottad a higítóba töröld le jol egy rongyal és csak azután mártsd bele a festékbe mert ha sok higító van az ecseten fényleni fog a festmény szoval legyen száraz amikor felviszed a festéket vászonra vagy farostlemezre vásznat nem kell lealapozni csak farostot akril alapu alapozoval művészellátóba tudsz szerezni olyat én személyszerint farostot ajánlom a vászonban engem zavarnak azok a kis repedések.
2016. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!