Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nem szándékozom eladni, csak...

Fanatic kérdése:

Nem szándékozom eladni, csak kíváncsi lennék, hogy szerintetek mennyit érhet egy kb 15-20 éves,35-40 cm magas, teljes egészében kézzel készített, fa Eiffel-torony? A napokban teljesen fel lett újítva. Apró részletekig ki van dolgozva. Vélemények?

Figyelt kérdés
[link] erről lenne szó
2011. jan. 9. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen darab fábol van?milyen fábol van?min.50000ft. max.??
2011. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem egyetlen darab fából van kifaragva :D. Az anyagában semmi érdekes nincs. Egyszerű funérlapok lettek apró darabokra vágva, aztán csipesz, ragasztó és némi kézügyességgel lett megépítve. Semmilyen "előre gyártott" alkatrészt nem tartalmaz.
2011. jan. 10. 08:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem egyetlen fa akkor kevesebbet ér 50000ft tól.szerintem
2011. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű giccs, kb. 10e Ft-ot ér.
2011. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lézer Anton ***** válasza:

Szerintem szép, és ha közelről is igényes munkának látszik, akkor mint egyedi dísztárgyat megpróbálhatod elpasszolni, de én sem hiszem, hogy 10 ezernél többet adnának érte.

(Pláne mert ez a témája. Ha kicsit keresel, meglátod, építettek Eiffel-tornyot gyufától kezdve rágógumiig mindenből. Kevésbé tűnik különlegesnek.)

2011. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az "egyszerű giccs"-et kicsit erősnek érzem...de köszi mindenkinek a hozzászólást
2011. febr. 10. 22:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig művészi szempontból az. Attól, hogy valamibe sok időt fektetett valaki, még nem lesz mások számára is értékes.
2011. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam, hogy muszáj mások számára értékesnek lennie, de azért a giccs elég pejoratív jelző rá
2011. febr. 27. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!