Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Függőlegesek rajzolása szabad...

Függőlegesek rajzolása szabad kézzel /képek/ Hogyan fejleszthetem?

Figyelt kérdés

Nagyjából így megy most:

[link]


[link]


Már utánnaolvastam néhány helyen, de bármilyen más technikával próbálkozom ennél csak rosszabb lesz :/

Jelenleg írói kéztartásban fogom a ceruzát, a csuklóm igyekszem nem mozgatni és vállból húzom meg őket.


Kéne segítség, mert egyedül nem találom az utam:D Suliban meg erre nincs idő :S


Egyébként valóban olyan fontos, hogy szabad kézzel tudjak egyenes rajzolni? Mert más témában egész jól haladok, de ez...


2011. jan. 16. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ezt úgy csináltam mindig, hogy "csaltam" kicsit. Elforgattam a lapot (vagy magamat), és így tulképp egy vízszintest húztam, mert azt könnyebb. :D

Azt én sem értettem, mire jó ez, de szerettem a kockológiát, relaxálóbb volt, mint a hisztis modellek. :D

2011. jan. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!