Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tudnám publikálni a...

Hogyan tudnám publikálni a verseimet?

Figyelt kérdés
nagyon szeretek verseket irni..és sokan mondják h publikáljam...meg h tehetséges vagyok...de nem tudom h hogyan lehetséges ez
2011. febr. 4. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy milyen ambícióid vannak. Ha csak úgy megszeretnéd osztani valakivel, akkor a neten is megteheted, ha meg kiakarod adatni, az nem egyszerű dolog. MÉg, ha találsz is kiadót, ingyen, a két szép szemeidért, és a fantasztikus verseidért senki nem fog segíteni neked, csak ha van hozzá kellő tőkéd.

Ha nem állsz rosszul anyagilag, akkor jelentesd meg magánkiadásban! Írj privit, ha érdekel. Tudok viszonylag olcsó magánnyomdát!


Egy írótársad, akinek most készül a könyve.

2011. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen verseket írsz. Először mindenképpen folyóiratoknál érdemes próbálkozni. Mindegyik lapnak megvan a maga stílusa, irányultsága.
2011. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ErCi válasza:

Szervusztok!


Neked és az előttem "szólóknak":


[link]


Én is ide tettem fel INGYEN, és Én határozhattam meg, mennyiért árusítsák!:

[link]


Sok sikert!


ErCi

2012. aug. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó. Igen, ez remek lehetőség azoknak, akiknek az irodalom nem több, mint hobbi. De ha komolyabb céljaid vannak, jobb, ha ezzel nem "büszkélkedsz"...
2012. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!