Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Csak engem hat meg ennyire...

Csak engem hat meg ennyire József Attila költészete, és élete? :-S Ti szeretitek J. Attila verseit?

Figyelt kérdés

Képes vagyok egymás után elolvasni vagy 10x a verseit. Annyira mély érzésűek, és gyönyörűek a versei.


18l


2011. febr. 4. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

Akkor olvasd el tőle a Szabad ötletek jegyzékét, az a leggyönyörűbb, annyira mély érzésű.


[link]


"mikor elsül az ember farka, olyan, mintha elharapták volna"


(idéztem)

2011. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Most azt hiszed, ha ezt belinkeled és találok benne csúnya szavakat már is megfogom utálni stb.??:D Ezzel úgy se érsz el semmit,

a többi verse viszont igenis mély érzésű főleg amiket az anyjához írt!

Most ezzel a kommenteddel mit akartál úgy őszintén?:-)

2011. febr. 4. 17:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A Szabad ötletek jegyzéke alapján szimpatikus.
2011. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Amúgy meg tudtam egy ilyen 'verséről' amibe káromkodik.
2011. febr. 4. 17:05
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

"Csak engem hat meg ennyire József Attila költészete"

Igen

2011. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak téged :) Én is imádom a verseit,olyan mélyről fakadóak,csordultig tele vannak érzelmekkel,egyszerűen csodálatosak.Legalábbis számomra :) A kedvenc költőm.<3:)

14/L

2011. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Ezt a Szabad ötletek jegyzéke című művet tényleg ő írta? :D

Tényleg abba vannak a legmélyebb érzelmek amit az anyához írt.


kinyaltam az anyám s3ggit - ő ezt akata [!] s aztán váratlanul rám rontott, hogy b4ssz4m meg

2011. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon szeretem József Attilát, de nem kimondottan az az ember, akitől meghatódnék. Fantasztikusak a versei (az egyik gatyámra az Eszmélet van ráírva:)), nagyon mély érzésűek, de meghatódni nem tudok tőlük, inkább megdöbbent, elgondolkodtat.
2011. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Lézer Anton ***** válasza:
87%
Engem pedig megijeszt. Ízlések és pofonok. Én elismerem a tehetségét, ahhoz kétség nem férhet. Nagyon nagy hatást tud gyakorolni.
2011. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Én is imádom József Attila verseit, írjatok, ha tudtok, olyat amit ő írt. Allen Ginsberg is tabukat nem ismerő verseket írt, elég nagy érzelmi töltettel. Olvasgassátok! =)Ebben a világban senki sem szent, József Attila sem volt az.
2011. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!