Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretitek a történelmi...

Szeretitek a történelmi regényeket?

Figyelt kérdés

Én újabban teljesen beléjük lettem szerelmesedve. A kulturális és a történelmi regényeket szeretem a leginkább, és azokat képes vagyok egy nap alatt elolvasni. Én is ilyen regényt írok.

Köztetek is van olyan, aki hasonlóan imádja ezeket a könyveket? És ha igen, melyik a kedvencetek?


2011. márc. 27. 06:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én imádom. Ken Folett: Katedrális, Idők végezetéig. Aki ezt nem olvassa az nem lehet földi ember. Ettől jobb soha az életben nem lesz egy könyv sem. Hozzá képest Agatha Christi egy gyenge amatőr kategóriáját sem érte el. Nagyon szeretem Tim Severin: Viking trilógia és elkezdtem olvasni tőle a Renegátot. Bernard Cornwell: Angol-szász históriák. Most olvasom az Imprimaturt is. Az is lenyűgöző. És van még a sas hódítása könyv sorozat(ókori Róma). Én elsősorban a középkort imádom. ha tehetném visszamennék oda a 12edikés a 18adik század közé. A 18adikban csak a legelejére. Egyszerűen imádom.
2011. márc. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaj most nézem. te is írsz? regényt? én is szoktam. és képzeld történelmit is de beleveszek még pár dolgot. Inkább ilyen történelmi-thirller-horor féléket. mindkét választ én írtam.
2011. márc. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Merle: Francia história sorozat :) Ez magasan a kedvencem :D
2011. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak most ismerkedek velük, eddig inkább magyar íróktól olvastam, magyar történelemről, de igyekszem minél több ilyen témájú regényt begyűjteni.
2011. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egyenesen utálom a történelmet, szóval én inkább más témákban olvasgatok :) Sok sikert a regényedhez ;)
2011. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is leginkább csak történelmi regényeket olvasok :) Plusz Nemere István könyveit nagyon szeretem, bár azok nem regények, de történelmiek (más stílusban is ír, de én csak ezeket olvasom), és imádom :)
2011. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én inkább az ázsiai történelmet szeretem, ezért az én regényem is Koreában játszódik. Ken Follett nekem is magasan a kedvencem, a katedrális kétszer is elolvastam!
2011. márc. 28. 14:54
 8/8 lucky.s. ***** válasza:
Én nagyon szeretem!:)
2011. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!