Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Pécsen valami énekkar, amiben...

Delena kérdése:

Pécsen valami énekkar, amiben fiatalok vannak, és bármikor be lehet lépni?

Figyelt kérdés

A gimiben és általánosban is énekkaros voltam, de idén Pécsre kerültem egyetemre, és nagyon hiányzik. Nem tudtok valami kórust, ahova csatlakozni lehet?(elsősorban nem templomit) A művészeti kar hirdetett ősszel, el is mentem, de ott szinte csak zenészek voltak... én meg már nem tudok rendesen kottát olvasni, rég voltam zeneiskolás, gimiben is inkább hallás után tanultam (szóval ott égtem) Nem arról van szó, hogy nem tudnám megtanulni, csak idő kéne..

VAGY: ha kórus nincs, szerintetek 20 évesen hülyeség lenne visszamenni zeneiskolába, vagy az nincs korhoz kötve? Mert akkor szívesen tanulnék az éneklés mellett hegedűn vagy fuvolán. Mikor van beiratkozási időszak a Pécsi zeneiskolában?


2011. febr. 9. 17:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!