Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Meik volt a legizmalgasabb...

Meik volt a legizmalgasabb könyv amit olvastatok?

Figyelt kérdés
Könyvet akarok olvasni de valami érdekeset, sose olvastam még könyvet mert amikor megpróbáltam olvastam de teljesen máson gondolkoztam és azt se tudtam mit olvastam csak olvastam na szóval most már valami könyvet akarok olvasni amin nem alszok be xD van egy olyan könyv Paolo Coelho Veronika meg akar halni, ez érdekesnek néz ki ezt kiveszem és ha lehet legyen valami életről szóló mert olyan unalmas már hogy minden nap ugyanaz történik velem és valami bíztató könyv jó lenne h miért szép az élet a válaszokat előre is kössz
2011. márc. 18. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

A Magyar helyesírás szabályai.

Neked is ajánlom!

2011. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Vavyan Fable: Varázscsók

Izgalmas, fantasy, nagyon szórakoztató, fiúknak/lányoknak is érdekes, és hihetetlen poénok vannak benne, mint az író amúgy minden könyvében, szóval bármelyik írását szívesen ajánlom!

22/L

2011. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én Ken Follett könyveit bírom, a Katedrális és az Idők végezetéig eddig a legjobb, de most már megjelent az új trilógiájának első kötete is, krimijei is izgalmasak, és Dan Brown-nak is nagyon jó pörgős könyvei vannak, illetve a Harry Pottert is szerettem.
2011. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy nézem a fogalmazásodat és a mögötte lévő tartalmat, nem hiszem, hogy a "Veronika meg akar halni" lenne a jó választás első könyvnek, mert elő-olvasottság hiányában nem biztos hogy megértenéd.
2011. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Dan Brown tényleg jó, nekem A megtévesztés foka a kedvencem tőle. Az egyik legjobb könyv, amit eddig olvastam, bár engem érdekel a téma, amiről szól. Persze ez nem az életről szól...

Olvasd el Megyeri Nikolett Lélekdonor című könyvét (neháéz megszerezni, de nem lehetetlen), nekem tök sokat segített, és már perspektívából világította meg a saját életemet is.

2011. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el a Harry Potter könyveket, könnyű kis olvasmányok és elég pörgősek is. Mondjuk ez főleg akkor lenne jó ha nem láttad volna a filmeket előtte :D
2011. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 habibi ***** válasza:

akkor valami lightosabbal kezdj. mondjuk ha szereted a horrort, akkor Sally Hunter-Haláltusa, Robert R. McCamon: Csak az enyém nagyon jó választás, ha sci-fi- Stephen King (őrülten jó) leköti a figyelmedet tuti. vagy próbálj klasszikust, esetleg Gárdonyi Géza (pl.Isten rabjai) bármelyik könyve is remek választás... esetleg nem tudom ki írta, de jó: A lányom nélkül soha. De jók még: Sharon Stewart: Anasztázia, Jean Sasson: Ester gyermeke.

Coelho-tol ne a Veronikával kezdj, én elkezdtem olvasni, de félretettem, inkább ezzel: Az ördög és Prym kisasszony.

2011. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Da Vinci-kód is érdekes.
2011. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Stephen King: Állattemető

Stephen King: Rémület a sivatagban

Stephen King: A menekülő ember (talán ez a legizgalmasabb, amit valaha olvastam)

2011. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedvec regényem: Danielle Steal: Szárnyak. Pilótákról szól, a repülőgép korszak kezdetén, szerelem, karrier, szülők, szeretők, szóval minden ami csak kell. Történelmileg hiteles. Ugyígy a "levelek Vietnámból" is történelmi regény, megható, izgalmas, szerelmes... és még Christina Arnothy-tól az: "Afrikai Szél". Ez a leg fordulatosabb regény, amit valaha olvastam. Tiszta mélylélektan. Egy feltörekvő francia fiú szerencsétpróbál Amerikában, aztán Afrikában köt ki végül. Rendkívül izgalmas.
2011. márc. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!