Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mondtok nekem Liszt művet,...

Mondtok nekem Liszt művet, amiben magyar történelmi személyiség, híresség neve szerepel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Rákóczi induló
2011. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szent Erzsébet legendája
2011. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Rákóczi induló nem Berlioz műve?
2011. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A Rákóczi induló nem Berlioz műve?"


Liszt is feldolgozta

2011. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha ez segít, épp msot vagyok benne egy liszt versenyben és továbjutootunk az első fordulóról. Szal igérem, ehlyeske lesznek a válaszok .:D


Magyar Koronázási Mise ( erzsébet királynő és ferenc józsef koronázására készült)

Magyar történelmi arcképet.- Hát ebbe benne van minden fontos személyiség. Név szerint .: Petőfi, Vörösmarty, Deák ferenc, Mosonyi Mihány, Teleki László, Eötvös József, Széchenyi István .:D

Tell Vilmos mennyire rarozik ezek közé?? mert róla is van egy műve.

Mazeppa? - elég híres műve, egy kozák katonáról szól. ( Ivan Sztyepanovics Mazépa létező személy vt)


msotígyennyi. :D


13/L

2011. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ekeke ***** válasza:
Rákóczi túrós, Eszterházi torta, Vargabéles, Baráthfüle, Deákné vászna. Mind tartalmaznak lisztet.
2011. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rákóczi induló az nem Liszté , csak azt írta át a XIV. Magyar rabszódiába
2011. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!