Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik zeneszerző, melyik...

Melyik zeneszerző, melyik szerzeménye hallható, amikor felhívom az OTP ügyfélszolgálatát, és várok az ügyintézőre?

Figyelt kérdés
Annyira tetszik, és már meg is kérdeztem az ügyintézőket, de egyik sem tudta...
2011. ápr. 7. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább a halálba idegesít. Nem is képzeltem, hogy van egyáltalán olyan, akit ez komolyan érdekel. Nekem csak az megy közben a fejemben, hogy basszus, kapcsoljatok már, nem érek rá, fogy a pénzem, stb.


De érdekes kérdés. :)

2011. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, nem tudsz írni az OTP-nek? Valami főmuftinak, vagy a székhelyre (v mi annak a neve). :)


Max. szerzel nekik a jó napot.

2011. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pont ez fogott meg engem is, hogy az esetek 99%-ba engem is idegesít, ráadásul unásig hallott zenék mennek mindenütt, de ez nem az, és ráadásul tök szép, és én frankón annak örülök, ha sokáig hallgathatom.

Gondoltam már rá, hogy írok nekik, de szerinted kinek??

2011. ápr. 8. 08:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Bárkinek írhatsz, lehet reagál rá. egyszer a Cibnek írtam, hogy a reklámban látott kártyát hol lehet megkapni, válaszoltak, hogy az új ügyfelek kapnak olyat, de nekem is küldnek, pár nap múlva a postaládámban volt a kártya.

Hátha ilyen jó fejek dolgoznak az Otp-nél is.

2011. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!