Segítene valaki?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 11:34
 1/3 A kérdező kommentje:
15 éves fiú vagyok és nagyon érdekel a művészet.Pontosabban a színjátszás,zene,költészet.Színművészeti pályán akarok el helyezkedni csak annyi lenne a bajom,hogy a közelemben semmi nincs amiből okulhatnék csak a könyvek és az internet.Van közületek olyan aki benne van a témában és segítene?Az ének a tánc nem megy pedig az is kell a színjátszáshoz.
2011. ápr. 18. 11:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Had adjak egy tanácsot,fiatal barátom:

Ha szinész akarsz lenni,akor szinészképzőt kell fejezni!

De a legfontosabb az ismerettség!Nem biztpos hogy szükság van a táncra és az énekre!Főlg mert a szavaidból azt is vettem ki,hogy te azt nem is szeretnéd csinálni!

Döntsd el,hogy olyan müvész leszel-e aki ebből él és mindent elvállalni kényszerül,vagy csak azt játszik,ami neki jól esik!

Formáld meg a képet saját karateredről!

Ne hallgass a negativ kritikákra!Mindenki tehetséges-csak az a kérdés ki kinek szimpatikus!

Ne feledd az ismerettség és a kapcsolatok a legfontosabb!

2011. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ismeretség,kapcsolatok.Értem.Igazából érdekel az is csak nem vagyok belőle erős.Viszont a színjátszás az megy és imádom is csinálni.Köszi a tanácsot!
2011. ápr. 18. 20:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!