Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mire használhatók? - rajz...

Mire használhatók? - rajz (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Most kaptam egy rajzkészletet, és igazából amik benne vannak nem tudom mire lehet őket használni, mit tudok velük csinálni. Puha, ill. közepesen kemény szénceruza, préselt szénrúd, nagy szén rajzkréta, dörzsceruza. Sose használtam ilyeneket, elmondanátok mire valóak? :)
2011. ápr. 27. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Rajzolásra?
2011. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kackackac. tahók kíméljenek. képzeld, mivel az van a dobozon hogy rajzszén készlet, magamtól is kitaláltam hogy rajzolni kell vele. hidd el nem most kezdem, de eddig csak hobbiból csináltam sima grafittal. és érdekelnek a szénceruzák is.
2011. ápr. 27. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyedben kipróbálgatnám melyik hogyan fog, mennyire maszatolódik, milyen sötét, melyik durvább, melyik puhább, és magamnak kísérletezném ki a technikát hozzá. Elvégre nem csak rendeltetésszerűen lehet használni a dolgokat :D
2011. ápr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak vicceltem!De tényleg! :)

Próbáld ki mindet!Melyikkel,h.tudsz árnyékolni vagy kontúrt húzni!Menni fog!Biztos kifinomult képeket tudsz majd csinálni ezekkel a szupi dolgokkal!És bocs!

2011. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

bolond első, legalább egy mosolyt tehettél volna :D

csak azért kérdeztem mert azt hittem van amit jobban lehet használni kontúrhoz, vagy árnyékoláshoz. de akkor mindenkinek más :) köszi.

2011. ápr. 28. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!