Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért tartja nagyon sok ember...

Miért tartja nagyon sok ember perverznek Alföldi Róbert színigazgatót?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
nem perverznek tartjak, hanem homarnak
2011. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Az összes színházi darabjában a homoszexualitást propagálja. Célja, hogy ne szaporodjon a magyar, hanem legyen mindenki homi, mint Alföldi.
2011. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Mert nyíltan éli ki a szexuális elferdüléseit a darabjain keresztül, azért.
2011. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Alföldi Róbert minden rendezett dardabjában megtalálható a szexuális elferdültsége, amit direkt belekomponál. Nemzetellenes porovkációja miatt megérdemelné, hogy kirugják az igazgatói székből.
2011. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

nem homárnak tartom, hanem perverznek.

az a helyzet, hogy a Nemzeti Színháznak (főleg egy magát konzervatívnak mondó kormány alatt) hagyományos, nemzeti, konzervatív értéket kell bemutatnia. az Alföldi-féle újragondolások meg maradjanak meg az egyéb színpadoknak. abból is van elég.

2011. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
azért kíváncsi lennék, hogy az előző 4 válaszoló összesen hány darabot látott Alfölditől a Nemzetiben...
2011. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 napietus ***** válasza:
17%
ööö...talán mert az :P?
2011. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Nos Alföldy darabjai inkább a modern világba ülteti át a régi darabokat. Ami sokkoló lehetett a 19.századi fiataloknak ,az legyen sokkoló a 21.századi fiataloknak.

Mivel a fiatalok megnyerése a Nemzeti célja.

A zseniálisan kényelmes székeket egyszerüen nem tudom eleget dicsérni ,és az egyetlen darab amit láttam ott (Uri muri) elég jól sikerült.

Tehát lehet hogy van újító szándéka ,de lehet hogy liberalista eszméit ülteti bele színdarabjaiba ,ami engem különösebben nem zavar. Meg kellene néznem egy ilyen újabb darabot.

Ha a hagyományos darabot akarjuk megnézni ezeregy színház fennáll.

Akik azt mondják rögtön hogy Robi kiakarja ezzel írtani a Magyarokat azoknak az a véleménye :D:D

2011. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Még nem voltam a Nemzetiben sajnos, de nálunk Egerben is játszottak néhány igen kényelmetlen témát feszegető darabot, és nekem nagyon tetszettek.

Szerintem csak azoknak van joguk véleményt mondani akik már azért látták néhány darabját.

Nem tudom, hogy perverz-e, de mivel nyíltan meleg, (ami nagyon nem lepett meg), ez valószínű az élet szemléletén és a művészetén is látszik, és ettől lehet ő olyan amilyen, én szeretem a melegeket tehát valószínű Alföldi darabjait is élvezném.

A többi ember meg nem érdekel, egy országos felmérés szerint a magyarok a melegektől félnek legjobban, ez már annyira nevetséges, hogy nehéz bármit is hozzáfűznöm.

2011. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

azt hiszem ez mindent elárul, és jól jellemzi ezt az egész művi és talmi támadáshullámot:

megkérdeztem, hogy az itt önmagukból kikelve nemzetellenes provokációkról, szexuális elferdültségekről firkáló emberkék ÖSSZESEN mennyi darabot láttak, akkor mindegyik sunnyog, egy nem jelentkezett, hogy de ő ezt vagy azt a darabot látta, inkább gyorsan lepontozták a kérdést 38%-ra, hogy hogy merészel valaki ilyet kérdezni...

2011. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!