Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért tartja nagyon sok ember...

Miért tartja nagyon sok ember perverznek Alföldi Róbert színigazgatót?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 14:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, igazad van. Én egyszer megkérdeztem ezt külön kérdésben, ki milyen darabot látott tőle, és semmilyen válasz nem érkezett, csak 1, hogy erre nem fogok választ kapni. igaza lett.
2012. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Azok az emberek, akik általában hosszúra nyúló véleményeket írnak Alföldi darabjairól, jószerivel még egyet sem láttak. Szánalmas... Különben nagy baj van a magyarok fantáziájával, ha szerintük az a perverz és elferdült, amit Alföldi csinál :)

A színház az érzelmekről, az érzékiségről szól. Nem hiába született sok nagy klasszikus a szerelem/erotika témájában. Ez egy sikeres műfaj. Miért? Mert valójában mindent ez mozgat! Tudatosan/inkább tudat alatt a legmeghatározóbb ösztön génjeink továbbadása. Ebből kifolyólag a szex(us) kihat életünk 80-90%-ára, a kapcsolataink nagy részére. A legtöbben még mindig félnek nyíltan beszélni ezekről az ősi, zsigeri ösztönökről, a tiszta érzékiségről. Mert ciki. Mert bűn. Mert nem illik. Mert ezt nevelik belénk. Robi egy igazi művész, nem a szorongásai irányítják, nem aszerint teszi a dolgát, hogy "mit szabad és mit nem". Ezt az emberek begyöpösödött része nemigen tudja elfogadni.

20/L

2013. márc. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Az összes színházi darabjában a homoszexualitást propagálja. Célja, hogy ne szaporodjon a magyar, hanem legyen mindenki homi, mint Alföldi."



Miylen MINDEGYIK?

2013. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Még a nagyon hírhedt Tragédiában sincs homoszexualitás. (Igen, láttam.) Vagy például az Ármány és szerelemben sincs. Csak mert van 2, amiben igen (??), nem kell túlozni.
2013. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

pontosan! Kiemelünk kettőt a húszból, és azt mondjuk, mindegyik a homoszexualitásról szól. Miért? Hány Alföldi darabot láttatok összesen??

különben - szerintem - azért szereti a homoszexualitás ábrázolását, mert Magyarországon ez az egyik legmegosztóbb, vitaindukáló téma. Ő egy régi interjújában is megmondta - még mielőtt átvette volna a Nemzeti igazgatását -, hogy ő akkor boldog, ha egy általa rendezett darabbal vitát, érzelmeket tud szítani a különböző beállítottságú emberek között, akik ezáltal felállnak, és elmondják a véleményüket. Mert nincs rosszabb annál, ha az embernek nincs véleménye.

02:38 voltam

2013. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam ezt az interjút, meg amúgy sem néztem sok interjút vele kapcsolatban, de szerintem kevesen vannak, akik az összes általa rendezett darabot látták, akkor mért kell ezt mondani? Amúgy meg mi az, hogy azt akarja, hogy mindenki homi legyen? Még ha ironizálsz is, ne legyél már hülye...
2013. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!