Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi okozza a legnagyobb nehézsé...

Mi okozza a legnagyobb nehézséget ma, hogy kibontakoztathassuk kreatív képességeinket?

Figyelt kérdés
Mi segítene a leginkább abban, hogy jobban értsük a kreativitást és saját tehetségünket kifejleszthessük?
2011. jún. 5. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Legtöbször szerintem az kap lehetőséget aki jól is tanul!
2011. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De nem mindegy, hol, és mit/miről tanul.:)


Szerintem művészet, sport, vagy akár egy vállalkozás. De igazából az élet bármilyen területén kitudja magát bontakoztatni az ember, ha akarja.

2011. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az, hogy gyerekkoromban nem próbálhattam ki magam sok kreatív dologban. Csak ami úgy adódott.

És sok olyan kreatív dolog van, amihez ha van tehetségünk, akkor is csak úgy lehet hasznosítani, ha már korán kezdtünk vele foglalkozni...

A SZÜLŐKÖN SOK MÚLIK!!! Meg az iskolán, barátokon, szerencsén.

2011. jún. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

"Mi okozza a legnagyobb nehézséget ma, hogy kibontakoztathassuk kreatív képességeinket?"


Ma, mint mindig, a lustaság.


"Mi segítene a leginkább abban, hogy jobban értsük a kreativitást és saját tehetségünket kifejleszthessük?"


Az akaraterő.

2011. jún. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a legutóbbi különösen tetszik. Tömör és lényegre törő, s nem utolsó sorban benne van: élhetünk kreatívabb életet, ha kellően motiváltak vagyunk. De a kérdésem második része még homályban maradt...
2011. jún. 6. 20:59
 6/8 Vree ***** válasza:
73%

Szerintem a kreativitás értéke túl van lihegve. Nem a munkád eredetisége számít, hanem a minősége. Én legalábbis a szerint az idézet szerint élek ami így szól, hogy:

"Ne próbálj különleges lenni. Csak csináld jól. Ha jól csinálod az épp elég különleges."

2011. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem pl. az időhiány.Ha lenne laptopom szépen beülnék a bahiába,és írogatnék.De így csak itthon tudok,viszont mikor itthon vagyok,akkor elszáll az ihlet,vagy már semmi erőm/kedvem nincsen.A rajzolással meg fejlődnöm kéne....
2011. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A legnagyobb nehézség, ha írásokról van szó, akkor a kiadások. Ma már mindenkit kiadnak, és a tehetségtelenek ezen kapnak is, ezért nem kerülnek annyira előtérbe azok, akik igazán tudnának...
2011. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!