Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen feladatok/programok...

Milyen feladatok/programok legyenek? Kreatív ötleteket várok!

Figyelt kérdés
Művészeti iskolába járok és az idén az én osztályomnak kell megszerveznie a művésznapot, az alsóbb évfolyamok számára. Kb 40-50 emberre kell számítani.
2012. jan. 30. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, nehéz kérdés. Mondjuk rakjatok ki egy egyszerűbb csendéletet, és aki a legjobban lerajzolja/lefesti, az nyer valami apróságot. Vagy fessenek csak ujjakkal egy képet, aminek absztraktnak kell lenni, ilyesmi. Esetleg felosztani őket néhány csoportra, és ha tudtok szerezni hangszereket, adni nekik néhányat, és 20 perc alatt alkossanak valamit.

A végén lehetne zsákbamacska (ha van rá keret).

Több sajnos nem jut eszembe.

2012. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A csendélet jó. Esetleg többféle technikával/ábrázolásmóddal ugyanazt a témát.
2012. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha már ilyen művészeti suliba járhatsz hasnzáld már ki és használd a fantáziád, a kreativitásod.. Már nem azért, de nemcsak én hanem rengeteg másik gyerek és szülő azt akarja hogy művészeti, kreatavitiást fejlesztő iskolába járjon erre te odajársz és kiteszed internetre hogy adjunk ötleteket. Én megdöglök a sulimban az unalomtól legszívesebben én is művészeti suliba járnék (hasonlóba felvételiztem) de alapból minden eseményt én szervezek.
2012. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem segítettél valami sokat. Teljesen más a saját munkádhoz kreatívan viszonyulni, mint 40-50 embert elszórakoztatni. Ha olyan nagy szervező vagy, akkor meg a kérdésre válaszolj, nem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen jó nekem, hogy művészetibe járok.
2012. febr. 3. 21:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Első 2nek köszi :) Megháláltam :D
2012. febr. 3. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!