Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kinek van otthon fursuit-ja?...

Kinek van otthon fursuit-ja? És ha van, szoktatok e benne furry-walkingot rendezni. Mondjuk a Népligetben, vagy a Margitszigeten, vagy Egerben a szépasszony völgyben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát tényleg lehettek akkor egy páran... De ez hol készült?
2011. jún. 8. 21:15
 3/7 A kérdező kommentje:
OHOH! MOST KAPCSOLOK! Ez sgy kicsit erős...
2011. jún. 9. 21:36
 4/7 Vree ***** válasza:

Tekintve hogy az egész furry ötlet magyar viszonylatban max olyan 100 főt érint, szerintem több esélyed van ha célzottak keresel rá az interneten arra akiknek ez a hobbija (próbáld mondjuk a "magyar furry" szavakkal) mint hogy itt a GYIK-en fuss össze valakivel. :)


Mi a bánat az a furry walking? xD Ha felvonulásra gondolsz ahhoz azért nem ártana pár száz ember. Ha arra hogy kimész parádézni a Margitszigetre nem látom miért ne tehetnéd meg, max hülyének néznek. xD

2011. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát, biztos lenne, aki hülyének nézne, egyébként is ismerek egy pár magyar furryt, és tervezünk egy kis furry sétát is valamikor a nyáron.

Én nem keresek itt hozzám hasonló embereket, csak azért tettem fel itt ezt a " hajmeresztő " kérdést, mert látom, hogy itt többen ismerik ezt a furry témát, és szerintem nem jön rosszul ezzel kapcsolatban egy kis plusz információ.

2011. jún. 10. 19:05
 6/7 anonim válasza:
Kérdező te furry vagy? Mi a nickneved? Lehet ismerjük egymást X3
2011. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:3
2013. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!