Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen festményt vennétek, ha...

Milyen festményt vennétek, ha vennétek? (méret, stílus, ár)

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Munkácsy-t az összeset,de hát ugye.......
2011. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 napietus ***** válasza:
a férjem szokott festményeket vásárolni. árat nem tudom, méret változó, a csendéleteket, tájképeket és a vadászati, témájú festményeket szeretjük.
2011. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Realista életképeket szeretem, minimum 50x70-es méretben. Hogy mennyiért? Én semennyiért, mert jómagam is festő vagyok. amúgy ebben a méretben én 80-120 E között szoktam adni.
2011. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első: nem régi festők képeire gondoltam, inkább a téma ami érdekel.

Az is érdekelne amúgy,hogy aki vett festményt, hol vette? Galériában? Vásáron?

Mennyire számít,hogy ismert festő legyen?

2011. jún. 9. 11:55
 5/10 napietus ***** válasza:
férjem galériában vette. nem számít, a lényeg, hogy tetszen neki. egyébként sem tudod kiszámítani, melyik festő lesz híres idővel.
2011. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Art Deco, szürrealista, vagy futurista, esetleg a japán metszetekre vagy a mogul miniatúrákra vagy az internacionális gótikára visszaemlékező, formailag ezekből táplálkozó képeket.
2011. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szívesen vennék tájképet vagy valami minimalista képet. Tulajdonképpen lehet egy digitális festmény printje is, ha a szemnek kellemes.

Én mondjuk a hagyomásony technológiánál az aquarell szeretem jobban, és az ilyen Tescóban, Auchanban árult giccsképeket nem igazán.


Árat nem tudok. De egy A3-as méretű, igazán minőségi képért adok 5.000 Ft-ot is.

2011. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Előző: csak 5eFt-ot?:) Keret nélkül gondoltad?
2011. jún. 9. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értek az árakhoz. Vagyis hát... magam is rajzolok megrendelésre, és olyanról is tudok, aki egy A4-es full színes képet 20.000-ért ad el. Lehet, hogy neki van igaza.

az olajképekhez hozzá se tudok szólni.

2011. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: persze hogy neki van igaza,főleg,ha annyiért meg is veszik. Amúgy egy 30x40-es kép egy jó,de átlagos kép oldalon átlagosan 25-30eFt körül van feltüntetve. Persze nehéz dolog az ár meghatározása,de az 5eFt -ot A3-ért kevésnek tartanám.
2011. jún. 10. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!