Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tudnám gyorsítani a...

Toportyan5 kérdése:

Hogy tudnám gyorsítani a gitár játékomat?

Figyelt kérdés

Lassan két éve hogy elkezdtem elektromos gitáron játszani. Egy évig tanárhoz is jártam, de aztán abba kellet hagynom mert, nem volt időm rá.

Így megpróbálok számokat tanulni hogy, így fejlesszem magam. Mostanában egy vivaldi gitár feldolgozást tanulok. Ezt itt http://www.youtube.com/watch?v=gCJ-E07PWuA .

Már vagy egy hónapja gyakorlom de egyszerűen

nem tudok olyan gyorsan játszani mint a videóban. próbáltam már sokszor lassan játszani majd fokozatosan gyorsítani rajta, ez segített is de nem eléggé. Mást nem nagyon tudok. Esetleg valaki valami tipp?


2011. jún. 21. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha gyors számot szoktam tanulni akkor én mindig feldarabolom. Nálam ez mindig segít.

A másik hogy próbálj meg ennél gyorsabb számot tanulni, és mikor visszaállsz erre akkor nem fog tűnni olyan gyorsnak. Hülyén hangzik de ez is működik nálam.

Próbáld ki, hátha.

2011. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet hogy valami másfajta technika vagy nem tom (Bocs egyáltalán nem értek hozzá :S )de nekem úgy tűnik hogy ő gyorsabban mozgatja a kezét mint abban a videóban amit te linkeltél: http://www.youtube.com/watch?v=TbwjeOcmtGg 0:08-0:31-ig nézd. Ezt is bepróbálhatnád hogy ha megfogadod az előző tanácsát és gyorsabbal kezdesz. Legalábbis szerintem.De mint mondtam nem értek hozzá ^^ Valószínűleg nem is egy technika ^^
2011. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is két éve gitározok kb, de én csak azt tudom javasolni hogy egyenlőre ne ilyeneket akarj megtanulni... aki a videón van ő se két évet gitározott mire oda eljutott.... majd egyszer eljutsz arra a szintre is hogy így tudsz játszani,de mindent fokozatosan kell... ha elfogadsz egy tanácsot,akkor nem tudom hogy állsz szóló improvizálással,de én a helyedben azt gyakorolnám!! Nagyon nagyon sokat lehet vele fejlődni!! Például a lick library nevű gitár oldalnak van egy ilyen 6 hetes rock gitáriskolája amiben sokmindenre kitér!! a pontos címe : "Danny Gill's Rock Guitar in 6 weeks" meghát nem muszáj ezt csak valami ilyesmit szerintem... aztán majd összejön hgoy ilyen gyorsan játszál!! Csak azért javaslom ezt mert én ezzel fejlődtem nagyon sokat!! A tanárt meg felejtsd el :P
2011. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!