Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Üdv klasszikus gitár húrokat...

Üdv klasszikus gitár húrokat kifőzni?

Figyelt kérdés
Csak az E A D húrokra gondoltam emrt azokon van ugye külsö ezüst borítás csak eszembe jutott hogy az alatt viszont sizntén nylon anyag van. az lenne a kérdésem hogy ennek ellenére kifőzhetem e a húrokat vagy megolvadn a belső nylon része?
2011. júl. 8. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a bánért akarod kifőzni? Azért nem olyan drágák a húrok.
2011. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem olvad meg, kifőzheted nyugodtan.
2011. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm végre valaki aki a kérdésemre válaszol!:)
2011. júl. 8. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Akik komolyan gitároznak, azok rendszeresen kifözik a húrokat. Nem olvad meg, de sokkal szebb lesz a hangja.
2011. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már kipróbáltam és tényleg remek hangja lett :) majdnem tovább tart az a szép fémes hangja mint amikor először raktam fel csak hát nem olyan szép ezüst mint akkor volt :D de nem baj a hang a lényeg:D
2011. júl. 11. 19:41
 6/6 A kérdező kommentje:
amugy az alsó hármat a G H E húrokat is ki lehet vagy azok már olvadnának? bár mondjuk annak már sok értelme lehe hogy nem lenne mert azon ugye már csak sima nylon nem sodort
2011. júl. 11. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!